روش یافتن تحلیلگران برتر بورس و سیگنال سهام بصورت رایگان

در 50 گروه تلگرامی عضو هستید، هر لحظه مرتب تلگرام، تالارهای گفتگو، گروه‌های بورسی را در واتس‌اپ و تلگرام پیگیری و رصد می‌کنید.

سایت‌های خبری تحلیلی هم از یک طرف در تب‌های مرورگرتان باز شده و آنها هم رفرش می‌شوند تا آخرین تحلیل‌ها را از دست ندهید. در انتهای روز معاملاتی به حدی خسته هستید که مغزتان حتی نمی‌تواند دستور درست را صادر کند.

بنابراین، انباشت اطلاعات، تحلیل‌ها و سیگنال‌ها و نقطه نظرات افراد کارشناس و غیرکارشناس می‌تواند فرد معامله‌گر یا سرمایه‌گذار را به راحتی سردرگم و خسته کند.

مخصوصا افرادی که تازه در بورس شروع به فعالیت کرده‌اند با دیدن این کوه اطلاعات که به سمت‌شان سرازیر می‌شود معمولا خیلی زود آشفته می‌شوند. شکی نیست که ذات بازارهای مالی اینگونه است که گفته شد ولی ما می‌توانیم با دسته‌بندی منابع درست و نادیده گرفتن منابع نامطمئن، دسترسی داشتن فقط به اطلاعاتی که موردنیاز است و حذف موارد ناخواسته، تا حد زیادی این حجم اطلاعات را فیلتر کنیم و فقط اطلاعات مفید، موثر و مطمئن را دریافت نماییم و بر اساس آنها، تصمیم درست را در بورس بگیریم.

سایت فانوس با همین هدف آمده تا جلوی سردرد شما را که دلیل آن انباشت اطلاعات است بگیرد و توان شناسایی منابع معتبر را به شما بدهد.

لوگوی فانوس

در سایت فانوس هرشخصی می‌تواند عضو شده و سیگنال‌ها و تحلیل‌های خود را منتشر کند ولی نمی‌تواند ادعای دروغ داشته باشد چون سوابق همیشه قابل دسترس است! همچنین نظر دادن و ثبت امتیاز به تحلیل دیگران در این سایت برای کاربران مقدور است.

تاریخچه هرکسی در سایت فانوس مشخص است و هرکس هر سیگنال یا تحلیلی که منتشر کرده، قابل حذف شدن نیست. این ویژگی باعث شده تا افرادی که به هردلیلی عملکرد خوبی در سیگنال دادن و ارائه تحلیل نداشته‌اند، امتیاز کمتری در سایت داشته باشند.

برعکس، سایت برای هرشخصی که سیگنال سهمی را داده و سهم به هدف تعیین شده رسیده است، امتیازی ویژه اعطا می‌کند و با در نظر گرفتن سایر فاکتورها، شخص به عنوان شخصی معتبرتر در سایت شناخته می‌شود.

فانوس، سایتی نیست که مطالب آن توسط یک نفر یا گروه نوشته شده باشد. فانوس، موتور جستجوی تحلیل‌ها و سیگنال‌هاست و شما می‌توانید به راحتی نظرات سایرین را درباره بسیاری از نمادها را در این سایت بدست آورید.

مطالب مرتبط

  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *