کسب درآمد با نوشتن مطلب در سایت “این لحظه”

کسب درآمد با نوشتن مطلب و مقالات، یکی از راههای پرطرفدار کسب درآمد در بین کاربران است. در این مطلب از سایت درآمدسازان قصد داریم سایتی نسبتا جدید که امکان کسب درآمد از انتشار مطلب را فراهم کرده به شما معرفی کنیم.

در سایت این لحظه شما می توانید بنویسید و کسب درآمد کنید.

این لحظه در حقیقت یک بستر برای انتشار مقاله و مطلب در موضوعات مختلف است که نویسندگان آن خود شما هستید. شما می توانید در این لحظه یک حساب کاربری برای خود بسازید و پس از ساخت حساب کاربری در هر موضوع و دسته‌بندی که به آن علاقه مند هستید و توانایی نوشتن در آن را دارید، مطلب مورد نظر خود را نوشته و در سایت این لحظه به انتشار برسانید.

آدرس سایت این لحظه : ( inlahze.com

پس از انتشار شما بر اساس میزان بازدیدی که از مطلب و یا مطالب شما صو۱رت گرفته است، کسب درآمد خواهید داشت و میزان درآمد کسب شده بر اساس قوانین و مقررات سایت به حساب شما واریز خواهد شد.
از این پس شما خواهید توانست با استفاده از بستر این لحظه به کار مورد علاقه خود، نویسندگی، بپردازید و با شوق و علاقه متن‌های کارآمد و قدرتمندی را تولید کنید و در عین حال از این راه کسب درآمد داشته باشید. درآمدی که مستقیماً وابسته به علاقه و توانایی شما است.

درآمد شما بر اساس میزان بازدید از مطلب شماست، در همین راستا ۴ عملکرد زیر شما را در جذب بازدیدکننده بیشتر کمک خواهد کرد:

۱-    مطالب با کیفیت بالایی بنویسید:
همیشه و همیشه و همیشه، مطلب کاربردی، با کیفیت و جذاب، بازدیدکننده و خواننده خواهند داشت. پس مهم‌ترین چیز این است که مطالب خود را با کیفیت، از روی علاقه و آگاهی و درنهایت اصولی و کاربردی بنویسید؛ تا بازدید کننده و درآمد بیشتری داشته باشید.

۲-    با اشتراک گذاری مطالب خود بازدید از آن‌ها را افزایش دهید:
قطعا یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌های افزایش بازدید به اشتراک گذاری مطلب خود در شبکه‌های اجتماعی و یا هر بستر و فضای مجازی دیگری است. شما با قرار دادن لینک مطلب خود در شبکه‌های اجتماعی و یا وب‌سایت‌های دیگر خواهید توانست کاربران قابل توجهی را به خواندن مطلب خود هدایت کنید، بازدید از مطلب خود را افزایش دهید و درآمد بیشتری داشته باشید.
مهمترین اصل در اشتراک گذاری مطالب، نظم و استمرار در این کار است. یادتان باشد که آشنایان بهترین نقطه برای شروع هستند.

۳-    استمرار در نوشتن
شاید مطالب ابتدایی شما میزان بازدید بالایی نداشته باشد اما با استمرار در نوشتن و انتشار مطلب، بازدیدکنندگان شما را به عنوان یک متخصص در نوشتن خواهند شناخت و ناخودآگاه با مواجه با نام شما بر روی مطالب شما مکث خواهند کرد. در نوشتن نیز مانند هر کار دیگری برای موفق شدن نیاز به استمرار است.

۴-    لینک سازی
شما با لینک دادن درست و منطقی در متن خود به سایر مطالب مرتبط، تاثیر بسیار زیادی بر روی بالا رفتن کیفیت مطالب خود، و افزایش دنبال کنندگان مطالبتان خواهید گذاشت. همچنین با این کار سایر نویسندگان را نیز تشویق خواهید کرد که آن‌ها نیز به مطالب شما لینک دهند و بدین طریق بسیاری بازدیدکنندگان مطالب دیگران را نیز به بازدید مطالب خودتان هدایت کنید.

قوانین کسب درآمد در سایت «این لحظه»

۱- مطالب شما در صورتی به انتشار خواهد رسید که مغایر با قوانین نظام جمهوری اسلامی و حاکم بر کشور نباشد.
۲- در صورت نگارش متنی مغایر با قوانین کشور، «این لحظه» از این حق برخوردار است که حساب کاربری مربوطه را غیرفعال کند.
۳- مطلب کپی شده از مطالب موجود دربستر اینترنت نباشد. در صورت کپی بودن مطلب، هیئت تحریریه این لحظه مطلب را منتشر نخواهد کرد.
۴- «این لحظه» برای تغییر قوانین حاکم بر این بستر نیازمند کسب اجازه از کاربران نیست و در صورت تغییر قوانین، تغییرات را به کاربران اطلاع خواهد داد.

ضوابط مالی در سایت «این لحظه»

۱- پرداخت وجه به نویسنده بر اساس بازدید از مطلب وی خواهد بود.
۲- در اینجا بازدید از مطلب به معنای ورود شخص حقیقی به صفحه مطلب بوده و تکرار ورود یک شخص به همان صفحه (تا یک ماه پس از بازدید) به عنوان بازدید جدید محصوب نخواهد شد. همچنین بستر «این لحظه» با استفاده از سیستم امنیتی خود ورود و استفاده از روبات ها و بازدیدهای غیر حقیقی را تشخیص داده و جزو بازدید از متن محسوب نخواهد کرد.
۳- به ازای هر بازدید صورت گرفته از مطلب، مبلغ ۵ تومان به شما تعلق خواهد گرفت.
۴- در صورت دریافت ۵۰۰۰ بازدید در یک مطلب، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، ۵۰۰۰ تومان به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.
۵- در صورت دریافت ۷۰۰۰ بازدید در یک مطلب، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، ۷۰۰۰ تومان به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.
۶- در صورت دریافت ۱۰۰۰۰ بازدید در یک مطلب ، علاوه بر درآمد کسب شده از طریق بازدید، ۱۰۰۰۰ تومان به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت.
۷- برای اجرایی شده فرآیند پرداخت لازم است که شماره کارت خود را در حساب کاربری در قسمت مربوطه وارد نمایید.

اگر تجربه ای در کسب درآمد با سایت “این لحظه” داشته اید در بخش دیدگاه بنویسید.

شجاع الدین جهاندیده

از سال 89 وارد بازاریابی اینترنتی شدم، درحال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های معتبر بازار سرمایه مشغول فعالیت هستم. در سایت درآمدسازان درباره بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تجربیات و مطالبم را منتشر می‌کنم.

مطالب مرتبط

 • 2 پاسخ‌ها

  1. محمد گفت:

   سلام برای کار در این سایت (این لحظه) باید مدرک نویسندگی داشته باشیم وشرایط سنی ثبت نام در این سایت چه قدر است واز کجا مطمن شویم که این سایت کلاه برداری نیست با تشکر لطفا پاسخ دهید

   • درآمدسازان گفت:

    سلام. تشخیص با خودتون هست که کلاهبرداره یا نه. به هر حال سایت معتبریه.
    تا جایی که اطلاع دارم نیاز به مدرک خاصی نیست.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *