5 بازی آنلاین ایرانی و استراتژیک

بازی‌های آنلاین از جمله سرگرمی‌هایی است که افراد خاصی را به خود جلب می‌کند. در این مطلب از درآمدسازان قصد داریم 5 بازی آنلاین را به شما معرفی کنیم.

1 – بازی آنلاین جنگ خان‌ها (http://www.khanwars.ir)

جنگ خان ها یک بازی استراتژی رقابتی با تعادل هیجان انگیز ازجهان قرون وسطی همه جانبه و در عمق مبارزه است. ساخت ساختمان ، استخدام سربازان ، تجارت با بازیکنان دیگر ، و نبرد برای سرزمین جدید؛ یک بازی مرورگر با میلیون ها نفر از بازیکنان در انتظار نفوذ خود است.

ساده در عین حال پیچیده, جنگ خان ها در قالبی طراحی شده است که حتی بی تجربه ترین بازیکن را به بازیکن جنگجو تبدیل میکند. هر کسی می تواند در قالب طرح منحصر به فرد پیشرفت کند و بطور منظم ریست می شود تا بازیکنان برتر مشخص شوند و پاداش گیرند

ایجاد یک امپراطوری – توسعه ارتش – و شکست دادن دشمنان خود .به جنگ حماسی بپیوندید و نام خود را در کتاب های تاریخ حک کنید !

2 – بازی آنلاین آرنیکان ( http://arnikan.ir )

بازی آنلاین “آرنیکان” با مضمون تاریخی – اساطیری توسط تیم فنی زبده آرنیکان و باحمایت های معنوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ساخته شده است.
نام آرنیکان از ترکیب اسم آرنیکا و عبارت نیکان گرفته شده است.
داستان بازی آنلاین آرنیکان مربوط به زمانی است که داریوش با کشتن بردیای دروغین یا گئومات بر تخت پادشاهی می نشیند.
ایده پردازی بازی آرنیکان از مرداد 89 (آگوست 2010) شروع شد و طراحی بازی آرنیکان از سه ماه بعد و با تکمیل سناریو و بازینامه در آبان 89 (نوامبر 2010) آغاز شد. در ابتدا سناریوی بازی به همراه جزییات بازینامه به رشته تحریر درآمد و سعی شد روی یکی از موتورهای بازی آنلاین تست اولیه شود، در ادامه تصمیم بر طراحی موتور بازی ویژه آرنیکان گرفته شد تا بدین ترتیب راحت تر بتوان از تکنولوژی های روز بهره برداری کرد. این تصمیم باعث افزایش زمان تولید گردید که البته نگرانی چندانی برای تولید کنندگان ایجاد نکرد زیرا با داشتن موتور بازی انحصاری به راحتی می توان روی تکنولوژی های خاص و جدید متمرکز شد.
در طراحی و ساخت بازی آرنیکان از تکنولوژی های روز برنامه نویسی تحت وب استفاده شده است. از این رهرو می توان به نمونه هایی اشاره داشت: آژاکس، HTML 5، XML، جی کوئری و غیره
در سناریوی بازی سعی شده داستانی کاملا ایرانی به شیوه تاریخی اساطیری طراحی شود تا با پر کردن خلا اینگونه بازی ها در کشور گامی موثر در راستای بازسازی یکی از درخشان ترین دوره های تاریخی کشورمان یعنی دوره هخامنشیان برداشته شود.

3 – بازی آنلاین گرز ( http://gorz.ir )

بازی گرز یک بازی استراتژیک رایگان ایرانی است که به وقت زیاد، هزینه و درگیری بیش از حد نیازی ندارد.

این بازی مخصوص ایرانی ها با سرعت اینترنت معمول ایران، سلیقه و زمان ایرانی طراحی شده تا بیشترین لذت را فراهم کند.

بازی گرز، ثبت شده در “بنیاد بازی های رایانه ای” و همین طور مورد تایید ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی است.

 بازی چگونه آغاز می شود؟

با ثبت نام در بازی، یک قهرمان و یک لشگر به شما داده می شود. همین طور مقداری سرمایه ی اولیه و الماس نیز خواهید داشت. با ثبت نام رایگان در بازی و پس از آن ورود به سایت، عملا بازی برای شما آغاز می شود.

پس از اولین ورود چه کار کنیم؟

پس از ثبت نام به طور اتوماتیک به بازی وارد می شوید، بعد از ورود اول، راهنمای بازی (قهرمانتان) شما را مرحله به مرحله راهنمایی می کند. در این قسمت هیچ نگرانی ای نخواهید داشت و با گوش کردن به راهنمایی های ساده ی او پس از مدتی کوتاه به طور کامل با روند بازی آشنا می شوید.

هدف از بازی چیست؟

هدف بازی پیشرفت و صعود به سطوح بعدی و مقابله با تمامی فرماندهان و پیروزی در نبردهاست. با پیروزی های بیشتر، در بین فرماندهان شخصیتی محبوب تر پیدا می کنید. همچنین با رفتن به سطوح بالاتر و کسب تجارب بیشتر، از جوایز متنوع بازی با شانس بیشتری بهره مند می شوید.

ماموریت ها و تجربه

با انجام ماموریت هایی که به شما محول می کند، تجربه، سرمایه و همین طور جوایز دیگری دریافت می کنید. با کسب تجربه ی بیشتر، سطح شما بالاتر می رود و فعالیت ها و امکانات بیشتری در اختیار می گیرید.

سربازخانه و قهرمان

در ابتدای بازی یک قهرمان خواهید داشت و لشگری که باید با مراجعه ی شما به صفحه ی سربازخانه، آموزش ببینند. سعی کنید بر اساس روحیه ی خودتان و این که فردی هستید که ترجیح می دهید به شما حمله شود و یا این که بیشتر حمله می کنید، تصمیم بگیرید و سربازان را تمرین بدهید.

تمرین و اعتبار آن

با شرکت در نبردها، کسب پیروزی و استفاده از سربازانتان یا قهرمان ها، تجربه ی اختصاصی آن ها نیز بالا می رود. با بالاتر رفتن تجربه ی آن ها، سطحشان افزایش می یابد و متناسب با آن، تمرین بیشتری نیاز خواهند داشت.

نبرد و پیروزی

با شرکت در نبرد به وظیفه ی اصلی خود در بازی پی می برید. یعنی جنگ و غلبه بر سایر فرماندهان. برای شرکت در نبرد در صفحه ی پنل من روی دکمه ی ورود به نبرد کلیک کنید. نبرد مذکور، مناسب ترین نبرد برای شما با توجه به سطح و تجربه و زمان مورد نیاز شماست.

4 – بازی آنلاین تراوین ( http://www.travian.ir )

TRAVIAN یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین جهان است. به عنوان یک بازیکن در TRAVIAN شما قادر به ساخت امپراطوری خود، تربیت لشکری عظیم و جنگ به همراه متحدهای خود می‌باشید.

5 – بازی آنلاین سلطه ( http://solte.ir )

داستان بازی سلطه : در عصر پادشاهی و قرون وسطی که دو قدرت پارس و رومی ها حکمرانی میکردند برده هایی که بعنوان گلادیاتور در خدمت دربار و مردم روم باستان بودند شورش کرده و نیروی متحد و قدرتمند خود را تشکیل دادند و رومی ها با درجه سزاری وارد میدان نبرد با گلادیاتور ها شدند و این فرصت مناسبی بود برای قدرتمند تر شدن امپراطوری پارس بزرگ که امپراطوری مهر و مهربانی بود.

بازی آنلاین استراتژیک قرون وسطایی سلطه
سلطه داستان امپراطوریهاست امپراطوریهای پارس ها,سزار ها و گلادیاتور ها.با نژاد محبوب خود امپراطوری خود را بسازید قهرمانتان را از بین 5 قهرمان انتخاب, تشکیل اتحاد و امپراطوری های دیگر را زیر سلطه خود درآورید!اینجا جهان سلـــطه است!

شما کدام بازی آنلاین را ترجیح می‌دهید؟
به نظر شما کدام یک از بازی‌های آنلاین فوق بهتر از سایر است؟

مطالب مرتبط

  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *