3 قدم ساده، برای کسب درآمد بیشتر

می‌خواهم یک روش را مختصرا برای شما بازگو کنیم تا درآمد بیشتری کسب کنید و موفقیت را در دستان‌تان بگیرید. چه این روش کسب درآمد از طریق اینترنت باشد و چه کسب درآمد از روش‌های دیگر،  قدم‌های ساده زیر را جدی بگیرید!
 
قدم اول : در خودتان باورهای مناسب ایجاد کنید، این پیش‌زمینه هرکاری است. اگر باور نداشته باشید که می‌توانید در اینکار موفق باشید، هیچ وقت موفق نمی‌شوید. باید باور قوی داشته باشید که کسب‌درآمد از این راه برای شما ممکن است و شما می‌توانید با یادگیری و پشتکار خودتان به درآمد فوق‌العاده‌ای برسید.

سپس یک هدف مناسب و عاقلانه به همراه مدت زمان رسیدن به هدف برای خود تعیین کنید، مثلا بگویید من تا تاریخ XX/XX/XXXX ماهیانه X تومان درآمد از این راه کسب می‌کنم.

کسب درامد بیشتر

قدم دوم : باید روشی را برای کسب درآمد برگزینید که به آن علاقه بیشتری دارید و روشی باشد که فکر می‌کنید بهتر می‌توانید آنرا انجام دهید.

اگر به کاری که انجام می‌دهید علاقه نداشته باشید در مواجهه با مشکلات و شکست‌ها ناامید می‌شوید و از ادامه مسیر باز می‌مانید.
 
قدم سوم : آن روش را در پیش بگیرید و روی افزایش اطلاعات و یادگیری کار کنید. درباره آن روش اطلاعات بیشتری در اینترنت پیدا کرده و همیشه در حال بهبود کارتان باشید. میزان پیشرفت خود را اندازه بگیرید و ببینید کاری که انجام می‌دهید ثمربخش است یا نه ؟
تغییراتی در کارتان ایجاد کنید و مجددا پیشرفت خود را بسنجید.
تشنه دانستن باشید و روی هدف‌تان تمرکز کنید. هر روز هدف‌تان را به یاد بیاورید و هرروز برای رسیدن به هدف‌تان کاری هرچند کوچک انجام دهید.
 

موفق باشید

 

شجاع الدین جهاندیده

از سال 89 وارد بازاریابی اینترنتی شدم، درحال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های معتبر بازار سرمایه مشغول فعالیت هستم. در سایت درآمدسازان درباره بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تجربیات و مطالبم را منتشر می‌کنم.

مطالب مرتبط

  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *