کسب درآمد مطمئن بدون نیاز به مهارت خاص

تعداد زیادی از کسانی که در سیستم‌های کسب درآمد کلیکی عضو می‌شوند، معمولا پس از مدت کوتاهی به دلیل درآمد کم و عدم پیشرفت، دلزده شده و کلیک‌کردن روی تبلیغات را ادامه نمی‌دهند. معمولا وقتی اسم کسب درآمد از سایت‌های کسب‌ درآمد کلیکی برده می‌شود افرادی که از این سایت‌ها استفاده کرده‌اند، به یاد درآمد چندسنتی به ازای هر کلیک می‌افتند.

اما امروز قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که اگر صبر کافی داشته باشید می‌توانید از کلیک‌های خیلی کم‌درآمد به کلیک‌های چندده‌دلاری و حتی 100 دلاری برسید!

سایت موردنظر، paidverts.com می‌باشد که با شیوه‌ای متفاوت، افراد علاقه‌مند به کسب درآمد از راه سرمایه‌گذاری و کلیک‌کردن را به سمت خود جذب کرده است. این سایت سیستمی طراحی کرده که امکان پیشرفت کاربر براساس امتیازهایی به نام BAP که مخفف bonus ad points می‌باشد وجود دارد و کاربر می‌تواند به جایی برسد که حتی تبلیغات کلیکی صددلاری را مشاهده کند!

کسب درآمد کلیکی

ایده‌ای جالب این سایت بصورت خلاصه بر اساس کسب واحد امتیازی به نام BAP می‌باشد. هر چه مقدار امتیاز یا BAP شما بالاتر باشد تعداد بیشتری تبلیغ با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد. داشتن هر BAP مساوی با دریافت 0.0005$  است.

برای افزایش BAP در این سایت روش‌های مختلفی وجود دارد از جمله:

1 – خرید بسته‌های تبلیغاتی که حتی با مبالغ پایین (مانند 1 دلار) هم امکان‌پذیر است. با خرید هر یک دلار 3100 امتیاز BAP دریافت می کنید و به ازای هر 1 دلار، تبلیغی که دریافت می‌کنید 2000 امتیاز از شما کسر می‌شود
2 – انجام بازی‌های سایت (که اصلا توصیه نمی‌شود، مگر اینکه امتیاز شما فوق‌العاده بالا باشد و برای سرگرمی انجام دهید)
3 – کلیک روی تبلیغات رایگان روزانه  
و…

تبلیغات رایگان که روزانه 14 تبلیغ است، تعداد BAP اکانت را افزایش می‌دهد و از غیرفعال شدن اکانت جلوگیری می‌کند. اگر قصد ندارید هیچ پولی در این سایت خرج کنید، ابتدا باید 4-3 روز بر روی تبلیغات رایگان کلیک کنید تا امتیاز BAP شما به 1600 برسد. چون برای دریافت تبلیغات پولی ابتدا باید 1600 امتیاز داشته باشید.

پس از آنکه به 1600 امتیاز BAP رسیدید، تبلیغات اصلی پولی یا get paid advertisements در پنل شما اضافه خواهد شد و می‌توانید با کلیک بر روی paid ads تبلیغات پولی را مشاهده کنید تا درآمد آن (که در ابتدا خیلی ناچیز است) به پنل شما اضافه شود.

در 2-3 روز ابتدای کار، تقریبا هیچ درآمدی بدست نمی‌آورید! (یا درآمد خیلی کمی نصیب‌تان می‌شود) اما رفته رفته با افزایش BAP اکانت شما و ارتقا در گروه اعضا، تبلیغات پردرآمدتری را دریافت خواهید کرد.

توجه کنید هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط 18 ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید در غیر اینصورت تبلیغات از پنل شما حذف خواهند شد.

سایت موردنظر از نظر پرداخت یک سایت مطمئن است و حداقل برداشت یک دلار می‌باشد و به حساب‌های PayPal, PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay, WesternUnion, & payza پرداخت دارد.

کسب درآمد کلیکی

توضیح فارسی قسمت های مختلف سایت:

recycle = حذف تبلیغات
Buy Ads = خرید تبلیغات
My Ad Campaigns = مشاهده تبلیغات خریداری شده خود
Paid Ads = قسمت مشاهده تبلیغات پولی و امتیازی
Cashout Earnings = قسمت برداشت پول (عملیات واریز و دریافت)
Ad Filter = محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی ( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Vacation Mode =  اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتره Vacation رو خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشه
( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Add Funds = واریز پول به سایت
Cashout = برداشت پول از سایت
Games = بخش بازی های سایت
Daily BAP Tax = معادل 100 امتیاز مالیات روزانه که از همه کسر می شود

مهمترین نکته در این سایت، افزایش BAP می‌باشد و هرچقدر امتیاز BAP شما بالاتر رود، درآمد شما افزایش خواهد یافت.

لینک عضویت : paidverts.com

 

آموزش کامل کسب درآمد از سایت فوق العاده paidverts

 

اگر سوالی دارید در بخش دیدگاه مطرح کنید.

شجاع الدین جهاندیده

از سال 89 وارد بازاریابی اینترنتی شدم، درحال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های معتبر بازار سرمایه مشغول فعالیت هستم. در سایت درآمدسازان درباره بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تجربیات و مطالبم را منتشر می‌کنم.

مطالب مرتبط

 • 2 پاسخ‌ها

  1. رسول گفت:

   سلام دوست عزیز من از کجا بدونم تبلیغات میبینم توی این سایت چطوری کجا ثبت میشه اصلا چطوری باید تبلیغات دید

   • درآمدسازان گفت:

    سلام این سایت تغییرات زیادی داشته و مطلبی که منتشر کردیم یکم قدیمی هست.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *