سیستم کسب درآمد امتیازی advertzer

بازهم سایتی دیگر مشابه paidverts راه‌اندازی شده است. ظاهرا موفقیت کم‌نظیر paidverts خیلی‌ها را وسوسه کرده که سیستمی مشابه برای کسب درآمد راه‌اندازی کنند. در این بین باید مراقب اسکم شدن سایت‌ها نیز بود.

برای عضویت در سایت اینجا کلیک کنید

سایت advertzer یکی دیگر از سیستم‌های مشابه paidverts می‌باشد که بصورت رسمی در تاریخ 19/03/2015 استارت خورده است.

همانطور که قابل پیش‌بینی است، امتیاز BP یا (Bonus ad Points) نیز در این سایت حرف اول را می‌زند و کاربرانی که با خرید تبلیغ و یا انجام بازی امتیازهای بیشتری را داشته باشند، تبلیغات تپل‌تری دریافت می‌کنند.

برخلاف سیستم مشابه Lucrelab که برای دریافت درآمد، خرید تبلیغ در آن اجباری بود، برای دریافت درآمد از این سایت نیازی به سرمایه‌گذاری نیست. البته خودتان هم می‌دانید که با عدم سرمایه‌گذاری، درآمد ناچیزی به دست می‌آید که ارزش وقت گذاشتن را ندارد.

 

کسب درآمد از advertzer

Advertzer یک پلتفرم تبلیغاتی است که در آن با تعامل با تبلیغ‌دهندگان، درآمد بدست می‌آورید. تبلیغ‌هایی که در سایت خریداری می‌شود به تبلیغات کلیکی تبدیل شده و سایر تبلیغ‌کنندگان آن تبلیغات را بازدید می‌نمایند تا درآمد آنرا نصیب خود کنند.

این سیستم تلاش می‌کند تبلیغات باکیفیت ارائه دهد و راهی برای کسب درآمد آنلاین باشد. پورسانت رفرال و دعوت از دوستان هم 10 درصد از خرید تبلیغ و 4 درصد از درآمد کلیک است.
هر روز تبلیغاتی که با کلیک روی آنها BP شما افزایش می‌یابد در پنل شما قرار می‌گیرد که برای دریافت تبلیغات پولی باید روی آنها کلیک کنید.
 امتیاز BP در این سیستم 0.001 دلار ارزش دارد بنابراین هر 1000 امتیازی که داشته باشید، تبلیغاتی به ارزش 1 دلار را برای کلیک کردن به حساب‌تان اضافه می‌کند.
با هر 1 دلار خرید تبلیغ در این سایت، 1540 امتیاز (معادل 1.54 دلار) به حساب‌تان اضافه می‌شود.
حداقل برداشت برای پرفکت مانی 2 دلار می‌باشد و پرداخت‌ها حداکثر تا 72 ساعت بعد به حساب شما انجام می‌شود.

در این سیستم نیز مانند paidverts و Lucrelab و digadz گروه‌بندی امتیازی وجود دارد. توصیه می‌کنیم برای مشاهده گروه‌بندی‌ها وارد سایت شده و عضو شوید.

برای عضویت در سایت اینجا کلیک کنید

اگر سوالی در باره سیستم کسب درآمد advertzer دارید در بخش دیدگاه مطرح کنید.

مطالب مرتبط

  • یک پاسخ

    1. 29/01/1394

      […] مطالب قبلی، سیستم کسب درآمد Advertzer را به شما معرفی کردیم. طبق ایمیل که advertzer برای کاربرانش […]

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *