کسب درآمد با فعالیت در شبکه اجتماعی مانند فیس بوک

زمان سرگرمی و تفریح خیلی از افراد امروزه در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرد و لایک کردن، کامنت گذاشتن و دوباره اشتراک‌گذاری مطالب و پست‌ها و تصاویر کارهای روزانه آنها در این شبکه‌هاست.

در این مطلب از درآمدسازان می‌خواهم سایتی را معرفی کنم که با فعالیت در آن، غیر از اینکه می‌توانید همه کارهای بالا را انجام دهید، می‌توانید کسب درآمد کنید!

عضویت در سایت

سایتی جذاب با کاربران بین‌المللی و محیطی شبیه گوگل پلاس و فیس بوک می‌باشد که می‌توانید مطالب فارسی یا انگلیسی را در آن به اشتراک بگذارید.

 

کسب درامد از طریق شبکه اجتماعی شبیه فیس بوک

 

کاربران این سایت می‌توانند با فعالیت اجتماعی در این شبکه، بیت‌کوین بدست ‌آورند. مقدار درآمدها برپایه یک سیستم امتیازی به اسم BuzzScore است و دقیقا به تعداد Buzz خورد مطالب شما، تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و تعداد دنبال‌کننده‌های شما بستگی دارد.

در واقع BuzzScore یک امتیاز رقابتی بین 0 تا 100 است که توانایی اعضا برای درگیر کردن خوانندگان با پست‌ها، ویدئوها و تصاویرشان و… را نشان می‌دهد.

بعد از اینکه BuzzScore شما در پایان هر روز محاسبه شد، مقدار خاصی بیت کوین براساس قیمت فعلی آن به موجودی بیت‌کوین شما اضافه می‌شود. بنابراین وقتی قیمت بیت‌کوین افت می‌کند، مقدار بیشتری بیت‌کوین بدست می‌آورید.

عضویت در شبکه اجتماعی بیت لندرز با امکان کسب بیت کوین

در صورتی که سوالی دارید در بخش دیدگاه بنویسید.

مطالب مرتبط

  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *