سود روزانه به دلار با پرداخت به پرفکت‌مانی و اوکی‌پی

سایتی که با سرمایه‌گذاری در آن، سود روزانه حداقل 0.25 درصد و حداکثر 2.25 درصد بدست می‌آورید. سایت موردنظر متعلق به شرکتی با نام Service Merchants Corp می‌باشد که در کشور دومنیکا به ثبت شده و مدارک ثبت شرکت در قسمت Legal Documents سایت قابل مشاهده است.

شما می‌توانید مبلغی بین 20 تا 9999 دلار را در یک مرحله در سایت سرمایه‌گذاری کنید. تعداد سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌توانید در سایت ایجاد کنید نامحدود است و پرتفوی سرمایه‌گذاری‌تان، شامل مجموعه مبالغ سرمایه‌گذاری‌های شما می‌باشد.
یک سرمایه‌گذاری تا هنگامی که شما سود 150 درصد از آن بدست آورید فعال می‌ماند. زمان رسیدن به این سود متغیر است و به سود روزانه‌ای که از چهار گروه بازار ارزها، تبلیغات اینترنتی، بورس کالا و بازارسهام بستگی دارد.

در هنگام ایجاد یک سرمایه‌گذاری، شما می‌توانید تعیین کنید که سرمایه‌گذاری شما در کدام دسته فوق قرار گیرد.
سود این 4 دسته، در نمودار صفحه اول سایت در بخش Daily Profit % on Investment Portfolio بصورت رنگ‌های آبی (تبلیغات اینترنتی) ، مشکی (بازار ارز) ، سبز، (بازار کالا) و نارنجی (سهام ) قابل رویت است.

نمودار سود روزانه مرچنت شیرز

سرمایه‌گذاری و برداشت از این سایت با سیستم‌های مالی Neteller, Paytoo, SolidTrustPay, Perfect money, Payeer, OkPay امکان پذیر است.

بعد از اینکه افزودن سرمایه به سایت انجام شد، سرمایه شما در سایت بصورت خودکار فعال می‌شود و شما می‌توانید سودحاصل شده را در هر زمان به حساب موردنظر خود (پرفکت مانی یا اوکی‌پی) برداشت کنید.

البته حداقل برداشت برای دو سیستم پرفکت مانی و اوکی‌پی که ایرانی‌ها می‌توانند با آن کار کنند 2.5 دلار می‌باشد. کارمزد برداشت نیز برای اوکی‌پی 4 درصد + 25 سنت (0.25 دلار) و برای پرفکت مانی، 3.5 درصد + 25 سنت (0.25 دلار) تعیین شده…

هزینه انتقال وجه به حساب کاربری در سایت (Deposit) هم 0.5 دلار است.

برداشت از این سایت بصورت خودکار انجام می‌شود، بنابراین اگر در حین برداشت، به مشکلی از قبیل عدم انتقال وجه به حساب آنلاین‌تان مواجه شدید کافیست با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

عضویت سریع در سایت با واردکردن کمترین مشخصات امکان‌پذیر است:
اینجا کلیک کنید و عضو شوید

توجه: درآمدسازان هیچ مسئولیتی در مورد ادعای سایتهای معرفی شده ندارد. سرمایه گذاری در اینگونه سایتها همیشه با ریسک از دست دادن سرمایه همراه است، بنابراین به این سایتها نباید به عنوان منبع درآمد نگاه کرد.

مطالب مرتبط

 • 6 پاسخ

  1. Ali گفت:

   Welcome Guest, you have been referred by Shoja

  2. مراد بیک گفت:

   1-اصل پول رو هر وقت بخوام قابل برداشت هست؟
   2-اگه مثلا 50 دلار بزارم اخر سر چند برداشت میکنم؟ 75 یا 125؟

   • درآمدسازان گفت:

    اصل و سود پول کم کم باهم برگردونده میشه اما چند روز بعد از ایجاد سرمایه گذاری، امکان کنسلش هست.
    2 – اگه 50 دلار بذارید روزانه به حساب کاربری شما سود اضافه میشه تا جایی که کل پول در حساب شما به 75 دلار برسه

  3. علیرضا گفت:

   سلام من بیست دلارگذاشت اماچندروزیست سایت دردست تعمیره یعنی بعدازتعمیرپول من سرجاشه یاپریده باتشکر

   • درآمدسازان گفت:

    سلام. سایت با ظاهر جدید برگشته، ولی همیشه ریسک از دست دادن پول هست و نباید هیچ وقت اعتماد کامل داشت.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *