سفر من در بازاریابی اینترنتی

من شجاع الدین جهاندیده هستم، از سال 89 با راه‌اندازی یک سایت واسطه‌ بین بازاریاب‌ها و فروشنده‌ها، وارد دنیای بازاریابی اینترنتی شدم. سایت‌ها و بلاگ‌های زیادی راه‌اندازی کردم که برخی موفق بوده و برخی دیگر چندان خوب پیش نرفته‌ است. آزمون و خطای بسیار انجام دادم و تجربیات زیادی کسب کردم، این آزمون و خطاها به همراه محتوای اختصاصی مرتبط با بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، سئو، معرفی ابزارها در سایت درآمدسازان منتشر می‌شود.

می‌دانم از محتوای به‌دردنخور خسته شده‌اید، سعی می‌کنم محتوایی در درآمدسازان منتشر کنم که واقعا کاربردی هستند یا مشکلی از شما را رفع می‌کنند، در خبرنامه عضو شوید تا در ایمیل‌تان از محتوای جدید باخبر شوید.

زمینه‌های فعالیت

بگذارید کمی از خودم بگویم. شروع یادگیری بازاریابی اینترنتی برای من از ابتدای تیرماه 88 با مشاهده یک آموزش آغاز شد و اولین کسب‌وکارم را که حاصل درآمد چندماه اخیر بود راه‌اندازی کردم. گرچه از کل پکیج آموزشی که در آن زمان خریده بودم فقط چندتا لینک و نکته کوچک به دردم خورد، اما همان پکیج و تلاش‌های بعدی من باعث شد که متوجه شوم واقعا دنیای دیگری وجود دارد که از آن بی‌خبرم.

از آن زمان تاکنون برای فروشندگان مختلف (خرده‌فروش) بیش از 800 میلیون تومان فروش اینترنتی ایجاد کرده‌ام. در طی این چند سال، پستی و بلندی‌های زیادی را در کار و زندگی‌ام تجربه کردم، درهرحال به خاطر همه این پستی و بلندی‌ها شکرگزارم و می‌دانم که آن تجربیات باعث رشد من شده است.

در حال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های برتر بازار سرمایه ایران مشغول هستم و در مدت یکسال، فعالیت‌های من باعث شده بیش از 480 مشتری جدید به این شرکت اضافه شود. بخش دیگری از کار من، مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی به صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک است و اگر زمانی باقی بماند برای رشد سایت‌های مختلف خودم صرف می‌کنم.

ارسال کامنت

از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می‌کنم و با کمال میل به سوالاتی که در بخش کامنت‌ها مطرح می‌کنید پاسخ می‌دهم. (گرچه ممکن است به دلیل کمبود وقت امکان پاسخگویی به کامنت‌ها وجود نداشته باشد)

صفحه قوانین و شرایط استفاده را حتما بخوانید

ممنونم از همراهی شما