سفر من در بازاریابی اینترنتی

در سایت درآمدسازان، افراد علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و صاحبان سایت‌ها می‌توانند اطلاعات کاربردی، توصیه‌ها، منابع و انگیزه لازم برای راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارشان را بیابند.

 

شجاع الدین جهاندیده، مدیر و نویسنده سایت درآمدسازان هستم و به صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارها کمک می‌کنم از طریق بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ و سئو، یک کسب‌وکارشان پررونق و یک درآمد معنادار داشته باشند.

 سابقه فعالیت

آغاز یادگیری من در بازاریابی اینترنتی به تیرماه سال 88 برمی‌گردد، زمانیکه که همه چیز با مشاهده یک پکیج آموزشی آغاز شد. با سعی و خطا و تلاش‌های بعدی پس از 8 ماه به اولین درآمد اینترنتی خودم رسیدم. این موضوع باعث شد که متوجه شوم واقعا دنیای دیگری وجود دارد که از آن بی‌خبرم: دنیای کسب‌وکار اینترنتی.

اولین کسب‌وکار اینترنتی‌ام را که حاصل درآمد از همکاری در فروش بود در اواخر سال 88 راه‌اندازی کردم. این سایت با نام پارسیس یک پل ارتباطی بین بازاریاب‌ها و فروشنده‌ها بود ولی مشکلاتی با برنامه‌نویس به وجود آمد که باعث تعطیلی سایت شد.

بعد از آن، سایت‌ها و بلاگ‌های زیادی با هدف کسب درآمد راه‌اندازی کردم که برخی بسیار موفق بود و برخی دیگر شکست خورد. آزمون و خطای بسیار انجام دادم و تجربیات زیادی کسب کردم، تا جایی که اخیرا توانستم به یکی از شرکت‌های کارگزاری کمک کنم در کمتر از یک سال و از طریق بازاریابی محتوایی، بیش از 500 مشتری جدید بدست آورد.

اکنون  این آزمون و خطاها به همراه محتوای اختصاصی مرتبط با بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و سئو در سایت درآمدسازان منتشر می‌شود.

درک‌تان می‌کنم

بیشترین تجربه من مربوط به خرده‌فروشی اینترنتی و فروش اطلاعات است. با توجه به اینکه طی چندسال برای فروشندگان مختلف (بصورت خرده‌فروشی) بیش از 900 میلیون تومان فروش اینترنتی ایجاد کرده‌ام می‌دانم دقیقا چه استراتژی‌هایی در بازاریابی اینترنتی کارا هستند. می‌دانم از مطالب غیرکاربردی خسته شده‌اید، به همین خاطر سعی می‌کنم محتوایی در درآمدسازان منتشر کنم که واقعا کاربردی هستند، باعث رشد کسب‌وکارتان می‌شوند یا کمک می‌کنند در بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت پیشرفت کنید.

هیچ‌چیز مانند بازاریابی محتوایی مرا راضی و خشنود نمی‌کند. بخشی از کارم، مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی به صاحبان سایت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک است و می‌توانم از طریق تمرکز بر بازاریابی محتوا، به شما کمک کنم مشتریان بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید.

کامنت

از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می‌کنم و با کمال میل به سوالاتی که در بخش کامنت‌ها مطرح می‌کنید پاسخ می‌دهم. (گرچه ممکن است به دلیل کمبود وقت امکان پاسخگویی به برخی از کامنت‌ها وجود نداشته باشد)

برای دریافت جدیدترین مطالب در خبرنامه عضو شوید تا در ایمیل‌تان از محتوای جدید باخبر گردید.

از همراهی شما ممنونم 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *