دایرکتوری سایت‌های کسب درآمد

کسب درآمد از سایت مشهور paidverts

کسب درآمد از سایت مشهور paidverts

یکی از ایده‌های ناب کسب درآمد آنلاین که پس از راه‌اندازی، سایت‌های زیادی با کپی برداری (clone) همین سیستم راه اندازی شدند که تقریبا تمامی آنها شکست خوردند. اما هم‌اکنون paidverts پابرجاست، گرچه مقدار درآمد در آن کاهش چشمگیری یافته است.

 درآمد دلاری در سایت پیدورتس با کلیک روی تبلیغات بدست می‌آید. این سایت سیستمی طراحی کرده که براساس این سیستم، امکان پیشرفت کاربر براساس امتیازهایی به نام BAP که مخفف bonus ad points می‌باشد وجود دارد و کاربر می‌تواند به جایی برسد که حتی برای مشاهده یک تبلیغ کلیکی، چنددلار دریافت کند!

توضیحات بیشتر در مورد سایت paidverts

روش افزایش موجودی یا برداشت دلار از paidverts

روش خرید تبلیغات در سایت paidverts

آموزش مشاهده تبلیغات در paidverts برای کسب دلار

این سایت مانند سیستم‌های دیگر (مانند marketpaid - advertzer - Digadz و...) بی‌اعتبار و بدون پشتوانه نیست. این سایت یکی از زیرمجموعه‌های گروه mytrafficvalue می‌باشد و هزینه تبلیغاتی که در این سایت برای کاربران ارسال می‌شود، از طریق سایر راه‌ها تامین می‌شود.

با توجه به اینکه سایت مادر paidverts سایت مای ترافیک ولیو می‌باشد بنابراین شما با عضویت درهریک از سایت‌های ذکر شده، می‌توانید با همان مشخصات به سایت دیگر نیز وارد شوید. mytrafficvalue یک برنامه Crowed-funding است. توضیحات و روش‌های سرمایه‌گذاری در مای‌ترافیک ولیو را در این ویدئو می‌توانید مشاهده کنید

پرفکت‌مانی، بیت‌کوین، اوکی‌پی، پی‌زا، solid trust pay، Neteller
1 دلار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *