دایرکتوری سایت‌های کسب درآمد

سایت مانتورینگ Passive-earner یک روش کسب درآمد عالی

سایت مانتورینگ Passive-earner یک روش کسب درآمد عالی

تا به حال شده فکر کنید چه خوب بود اگر امکانی داشتید که بدون هزینه کردن برای راه‌اندازی سایت و داشتن دردسرهای آن یک صفحه مخصوص خودتان بود که برنامه‌ها و سایت‌های کسب درآمد را در آن معرفی می‌کردید تا افراد زیرمجموعه شما شوند؟ خب؛ رویای شما به واقعیت پیوسته.

سایت Passive-earner غیر از اینکه امکان لیست کردن سایت‌های کسب درآمد (هایپ، PTC، سرمایه‌گذاری، Rev Share و...) را فراهم کرده، به کاربرانش این امکان را می‌دهد که اثبات پرداخت‌های هر سیستم کسب درآمد را در صفحه مخصوص خودشان قرار دهند، با کاربران چت کنند، با کلیک روی تبلیغات درآمد کسب کنند و از همه مهمتر اینکه با معرفی افراد علاقه‌مند (مانند خودشان)، از ارتقای حساب آنها پورسانت دریافت نمایند.

سایت کسب درآمد passive earner

مهم‌ترین مزیتی که Passive-earner برای کاربرانش فراهم می‌کند، امکان زیرمجموعه‌گیری هم در Passive-earner و هم در سایر سایت‌هاست.

چطور چنین چیزی ممکن است؟ خب بگذارید توضیح دهم.

سایت‌هایی که کاربران در Passive-earner لیست می‌کنند در یک ساب دامین مخصوص به خودشان قرار می‌گیرد. مانند http://namekarbariman.passive-earner.com/

هرکس که وارد لینک فوق شود لیست سایت‌هایی که کاربر در سایت اضافه کرده را می‌بیند و می‌تواند با دیدن جزییات آنها مانند اثبات پرداخت، زمان مانیتورشدن و... تصمیم بگیرد که در آنها عضو شود یا نه.

از طرف دیگر، چون شخص دوم وارد ساب دامین مخصوص آن فرد در سایت passive-earner شده در صورت عضویت در passive-earner جز زیرمجموعه‌های فرد اول خواهد شد. احتمال اینکه فرد دوم پس از دیدن امکانات سایت passive-earner عضو شود تا خود وی نیز با لیست کردن سایت‌ها و مانیتور کردن آنها، زیرمجموعه جذب کند بسیار بالاست.

پس از عضویت فرد جدید، او نیز به جمع زیرمجموعه‌های فرد اول می‌پیوندد و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهد برای فرد معرف نیز درآمد ایجاد می‌کند.

اینجاست که به یاد جمله "یک تیر و دونشان زدن" می‌افتیم. فرد اول هم سایت‌هایی که در آن عضو است و هم سایت passive-earner را به بازدیدکننده‌هایش معرفی می‌کند و از دوطرف سود می‌برد.

پرفکت مانی - بیت‌کوین - پی‌زا - SolidTrustpay

3 پاسخ‌ها

 1. فرهاد یزدان گفت:

  داداش مانیتورینگ؟

  منظورتون همون هایپ هستش؟

  مانیتورینگ یعنی سایت تشخیص اسکم یا فعال بودن کمپانی ها. اوکی؟

  • درآمدسازان گفت:

   شما اول سایت رو چک کن ببین کارکردش چطوره
   “مانیتورینگ یعنی سایت تشخیص اسکم یا فعال بودن کمپانی ها” – کاربرا توی این سایت همینکارو میکنن
   حالا این سایتی که مانیتور میشه میتونه هایپ باشه، پی تی سی یا سایت دیگه

 2. فرهاد گفت:

  سلام

  خخخخ. آره شما درست میگفتی.ببخشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *