سیاوش زراعتی سندیانی به عنوان مدیر عامل جدید بزرگترین بانک بورس ایران یعنی بانک صادرات شد وی دارای…

سیاوش زراعتی سندیانی به عنوان مدیر عامل جدید بزرگترین بانک بورس ایران یعنی بانک صادرات شد. وی دارای سوابقی از جمله حضور در دو بانک و یک شرکت بورسی است.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی جریان انتشار فیش های حقوقی مدیران که با تغییر رئیس بیمه مرکزی شروع و فعلا” با به صندوق توسعه ملی ، بانک های رفاه ، ملت ، صادرات و مهر قرض الحسنه منتج شده ، سیاوش زراعتی سندیانی به عنوان مدیر عامل جدید بانک صادرات تعیین و نهایی شد.


این بانک با سرمایه بیش از 5.7 هزار میلیارد تومانی بزرگترین بانک بازار سرمایه ایران از نظر سرمایه اسمی بشمار می رود.


به این ترتیب در آخرین جلسه اعضاء هیأت مدیره “وبصادر” ، سیاوش زراعتی سندیانی به عنوان مدیرعامل جدید این بانک معرفی و نهایی شد.


وی متولد رضوانشهر از توابع شهرستان تالش در استان گیلان است که پیش از این در مدیریت امور مختلف در دو بانک بورسی ملت و پارسیان حضور داشته و عضو هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید (مهر امام رضا ع) در دولت یازدهم بوده و دارای سوابقی چون مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی ـ آموزشی صدر هاشمی‌نژاد و عضو هیأت مدیره سرمایه‌گذاری ساختمان ایران (شرکت بورسی) ، عضو هیات مدیره بانک تجارت، عضو هیات مدیره و مدیرعامل سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی، مشاور امور بانکی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان منطقه آزاد قشم و  آزادچابهار و نیز مشاور اقتصادی گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو است.‎


انتهای پیاممعرفی مدیرعامل بزرگترین بانک بورس با سابقه حضور در 2 بانک و یک شرکت بورسی

منبع: بورس‌پرس
گردآوری : سیگنال سهم سودآور – اخبار بورس و اقتصاد