محمد ابراهیم پورزرندی از مدیران خوشنام و حرفه ایی بازار سرمایه به عنوان مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن منصوب…

محمد ابراهیم پورزرندی از مدیران خوشنام و حرفه ایی بازار سرمایه به عنوان مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن منصوب شد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آخرین تحولات مدیریتی در بازار مالی و پولی حکایت از آن دارد که محمدابراهیم پورزرندی از مدیران خوشنام و حرفه ایی بازار سرمایه به عنوان مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن منصوب شده است.


وی که دارای دکترای تخصصی مدیریت صنعتی و عضو هیأت علمی و دانشیار دانشگاه ازاد تهران است، در کارنامه خود تجربه سال ها فعالیت در بازار پول و بازار سرمایه را دارد و دارای سوابقی چون رئیس هیأت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران، بنیانگذار و مدیرعامل گروه مالی ملت (اولین گروه مالی سیستم بانکی کشور)، رئیس مرکز تحقیقات و برنامه ریزی بانک ملت و مشاور مدیر عامل بانک ملت، رییس هیات مدیره بیمه ما ،عضو هیئت مدیره تامین سرمایه امین (اولین شرکت تامین سرمایه کشور) است.


وی همچنین به عنوان چهره ای شناخته شده در بازار سرمایه و نظام بانکی کشور است و صاحب تئوری های علمی و تالیفات متعدد کتب دانشگاهی است که با ماموریت اصلاح ساختار مالی و تبدیل  موسسه به بانک و حضور در بازار سرمایه عهده دار این مسئولیت شده است.


براساس این گزارش،، موسسه اعتباری ثامن با سرمایه 300 میلیارد تومانی دارای 106 هزار و 64 موسس حقیقی و دو موسس حقوقی شامل شرکت خاتم ایرانیان و سرمایه گذاری گنجینه شایستگان  است که 50 درصد از سرمایه را متعهد شده اند.


پیش از این در 12 خرداد سال جاری، 50 درصد از سهام این موسسه معادل 1.5 میلیارد سهم به عنوان اولین پذیره نویسی سهام 100 تومانی در سال 95 انجام شد.


این شرکت با هدف انجام عملیات سپرده‌پذیری و اعطای تسهیلات و ارائه خدمات بانکی در تمامی بخش‌های اقتصادی که در اساسنامه شرکت آمده و قوانین و مقررات بانک مرکزی به آن اجازه می‌دهد، تاسیس شده است.


انتهای پیاممدیر خوشنام و حرفه ای بازارسرمایه، مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن شد + سوابق

منبع: بورس‌پرس
گردآوری : سیگنال سهم سودآور – اخبار بورس و اقتصاد