مجمع صبح امروز بانک صادرات به زمان دیگری موکول شد و به احتمال زیاد مجمع بعد از ظهر…

مجمع صبح امروز بانک صادرات به زمان دیگری موکول شد و به احتمال زیاد مجمع بعد از ظهر امروز بانک تجارت نیز لغو خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی قرار بود مجمع سالانه بانک صادرات که بزرگترین بانک بورسی از نظر سرمایه محسوب می شود، ساعت 10 صبح امروز در هتل المپیک برگزار شود اما این مجمع به دلیل به حد نصاب نرسیدن حاضرین ( حداقل 51 درصد ) به زمان دیگری موکول شد که متعاقبا” اعلام خواهد شد.


از سوی دیگری مجمع سالانه بانک تجارت که قرار است ساعت 15 امروز در هتل بزرگ ارم تشکیل شود ، به احتمال زیاد لغو و یا مانند مجمع بانک صادرات به حد نصاب نخواهد رسید.


براساس این گزارش، در حالی مجمع سالانه دیروز بانک ملت هم به دلیل آماده نبودن صورت های مالی حسابرسی شده به تنفس کشید و به 13 مرداد موکول شد که به رغم آماده بودن صورت های مالی این بانک ها ، علت بی نتیجه ماندن مجمع این سه بانک مشمول اصل 44 و حاضر در بورس ناشی از اختلاف نظر مابین دستگاه های نظارتی بانک مرکزی . سازمان حسابرسی بر روی نحوه تنظیم صورت های مالی و عدم تطبیق رویه های جاری با استانداردهای جهانی گزارشگری (IFRS) است.


با این همه به نظر می رسد طی روزهای آینده این موضوع و اختلاف نظر بر طرف شود تا امکان برگزاری مجامع سالانه بانک های ملت، صادرات و تجارت و برخی دیگر فراهم شود.


انتهای پیام


 مجمع امروز بزرگترین بانک بورس برگزار نشد/ احتمال لغو مجمع بانک تجارت + علت

منبع: بورس‌پرس
گردآوری : سیگنال سهم سودآور – اخبار بورس و اقتصاد