جلسه معرفی شرکت ۲۳۰ میلیارد تومانی مدیریت انرژی امید تابان هور یکشنبه برگزار می شود تا احتمالا این…

جلسه معرفی شرکت ۲۳۰ میلیارد تومانی مدیریت انرژی امید تابان هور یکشنبه برگزار می شود تا احتمالا” این زیرمجموعه سرمایه گذاری امید طی روزهای آینده با عرضه اولیه 10 درصد سهام وارد بازار شود.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی از ابتدای سال جاری تا هفته پیش سه شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند و حمل و نقل پارسیان و شرکت بورسی واسپاری ملت با عرضه اولیه سهام وارد بازار شده اند که با برگزاری جلسه معارفه مدیریت انرژی امید تابان هور، این شرکت هم احتمالا” هفته جاری به جمع شرکت های جدید می پیوندد.


براساس این گزارش، طبق هماهنگی های به عمل آمده، قرار است ساعت 9 صبح فردا یکشنبه 16 خرداد در سال تلاش، آخرین وضعیت مالی و عملیاتی این شرکت فرابورسی توسط مدیران به سرمایه گذاران اعلام شود.


بر اساس این گزارش، این شرکت از 25 خرداد سال گذشته با نماد “وهور” به عنوان پنجاهمین شرکت در بازار اول معاملات فرابورس درج شده است.


بررسی های بورس پرس نشان می دهد سهامدار اصلی و 99 درصدی این شرکت سرمایه گذاری امید بوده و تعهد عرضه 10 درصدی سهام را ارایه کرده است.


سال مالی “وهور” 30 آذر بوده و این شرکت برای سال مالی گذشته، 323 ریال سود محقق کرده و سود سال مالی جاری را هم 270 ریال پیش بینی کرده و قرار است سرمایه فعلی 230 میلیارد تومانی را 74 درصد معادل 170 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران اضافه کند تا به شرکتی 400 میلیارد تومانی تبدیل شود. افزایش سرمایه این شرکت از 30 به 230 میلیارد تومان (667 درصد) آبان سال گذشته اعمال و در بهمن 93 ثبت شده است.


موضوع فعالیت شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور که از آبان 90 تاسیس و دارای 15 نیروی انسانی است ، شامل مدیریت و سرمایه گذاری و مشارکت در کلیه طرح های صعنتی برق و انرژی ، ترانزیت و انجام معاملات و مطاالعات فنی و اقتصادی و مالی در زمینه برق و انرژی است.


این شرکت با مالکیت نیروگاه های سیکل ترکیبی ارومیه ، سمنان و گیلان، یک درصد از سهم نیروگاه های کشور را دارد و قرار است با سرمایه گذاری در نیروگاه های ارومیه ، سیرجان و هریس به سهم 1.5 درصدی برسد.


انتهای پیام"هور" ۲۳۰ میلیارد تومانی معرفی می شود/ زمان احتمالی عرضه پنجمین شرکت

منبع: بورس‌پرس
گردآوری : سیگنال سهم سودآور – اخبار بورس و اقتصاد