شرکت آسان پرداخت که با نماد آپ آماده عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام تا یکی دو هفته دیگر…

شرکت آسان پرداخت که با نماد “آپ” آماده عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام تا یکی دو هفته دیگر است در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی از مدال آوران المپیک تقدیر کرد.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت آسان پرداخت در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و ایفای تعهدات خود در زمینه أهدای پاداش به مدال آوران المپیک، طی مراسمی با حضور هنرمندان و مسئولین ورزش کشور از ورزشکاران تقدیر کرد.


در این مراسم به مدال آوران طلائی المپیک ریو ٢٠١٦ پاداش ٣٥ سکه بهار آزادی اهدا شد.


همچنین این شرکت به کیمیا علیزاده به پاس تلاش فراوان و کسب مدال ارزشمند برنز، به عنوان اولین بانوی  مدال آور المپیک پاداش معادل مدال طلا، ٣٥ سکه بهار آزادی اهدا نمود.


بهداد سلیمی هم که با توجه به ناداوری موجود در مسابقات المپیک از کسب مدال بازمانده بود نیز با دریافت پاداش مدال طلا در این مراسم غافلگیر شد.


حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت دلیل این امر را حمایت از بهداد سلیمی و همچنین تصمیم و رای مردم در کمپین “قهرمان هواتو دارم” عنوان کرد و مهدی شهیدی قائم مقام این شرکت آسان هم گفت: این اولین مقوله حمایتی این شرکت نبوده و نخواهد بود و با راه اندازی کمپین همه بچه ها قصد داریم تا اتفاقاتی رقم بزنیم که هیچ کودکی در ایران به دلیل فراهم نبودن لوازم التحریر و ملزومات تحصیل از تحصیل باز نماند.


براساس این گزارش، روح الله حسینی مقدم معاون ناشران و اعضای بورس بورس تهران سه روز پیش به بورس پرس گفته بود: شرکت آسان پرداخت که با نماد “آپ” وارد بورس خواهد شد در مرحله نهایی پذیرش قرار داشته و سهامداران عمده و مدیران آن بعد از درج نماد ، طی روزهای آینده اقدام به برگزاری جلسه خواهند کرد. در این صورت احتمالا” نیمه شهریور 10 درصد سهام آن در بورس عرضه اولیه خواهد شد.


انتهای پیامتقدیر شرکت آماده عرضه اولیه سهام از مدال آوران المپیک

منبع: بورس‌پرس
گردآوری : سیگنال سهم سودآور – اخبار بورس و اقتصاد