دایرکتوری سایت‌های کسب درآمد

کسب درآمد ساده با مینی‌کار

کسب درآمد ساده با مینی‌کار

وب سایت مینی کار محیط همکاری آنلاینی است که با هدف برقراری ارتباط بین افرادی که با دنیای وب و اینترنت سر و کار دارند و به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند ، و همینطور افرادی که برای انجام پروژه ها ی آنلاین خود نیاز به افراد زیادی دارند، ایجاد شده است.

وب سایت مینی کار ، کارفرمایان و کاربران را در سر تا سر کشور به هم متصل می کند. در مینی کار هدف ما انجام کارهای کوچکی است که وقتی در مقیاس بزرگ انجام می گیرند دارای ارزش بسیاری خواهند بود.

هدف ما در مینی کار این است که وبمسترها ، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ، فعالان شبکه های اجتماعی ، متخصصان سئو و ... به راحتی بتوانند مینی کارهای خود را تشکیل دهند و خودشان تبلیغات ، بازاریابی و جذب مخاطب ، افزایش سئو و دیگر مربوط به کسب و کارشان را با هزینه ی بسیار پایین و به صرفه مدیریت کنند .

همین طور افرادی که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند و به دنبال شغلی می گردند که بتوانند در هرجایی آنرا انجام دهند ، می توانند با عضویت در مینی کار و انجام وظایف تعریف شده توسط افراد دیگر به این هدف خود برسند. برای انجام مینی کار شما فقط نیاز به اینترنت و یک رایانه، تبلت یا گوشی موبایل دارید.

به عنوان مثال شما می خواهید تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خودتون رو به میزان دلخواه افزایش بدید و یا به دنبال فالور برای مطالب خود در شبکه های اجتماعی می گردید و یا شاید برای یک پروژه دانشگاهی نیاز دارید تا پرسشنامه های زیادی را تکمیل کنید. شما به راحتی می توانید با تعریف مینی کار مورد نظر خود ، و همینطور تعداد افراد مورد نیاز و زمان مورد نظرکه برای این کار در نظر گرفتید به هدف خودتون برسید.

توضیحات بیشتر را در سایت مینی کار بخوانید.

حساب بانکی
5 هزارتومان

یک پاسخ

  1. yOSEFIAN گفت:

    پیشنهاد بسیار جالبی دارید امیدوارم بتوانم انجام دهم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *