درآمد استثنایی با ۲ ساعت وقت روزانه و سرمایه کم

تعداد زیادی از کسانی که در سیستم‌های کسب درآمد کلیکی عضو می‌شوند، معمولا پس از مدت کوتاهی به دلیل درآمد کم و عدم پیشرفت، دلزده شده و کلیک‌کردن روی تبلیغات را ادامه نمی‌دهند. معمولا وقتی اسم کسب درآمد از سایت‌های کسب‌ درآمد کلیکی برده می‌شود افرادی که از این سایت‌ها استفاده کرده‌اند، به یاد درآمد چندسنتی به ازای هر کلیک می‌افتند.

اما امروز قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که اگر صبر کافی داشته باشید و کمی هزینه کنید، می‌توانید از کلیک‌های خیلی کم‌درآمد به کلیک‌های چندده‌دلاری و حتی 100 دلاری برسید! (آنهم بدون زیرمجموعه‌گیری)

سایت موردنظر با شیوه‌ای متفاوت، افراد علاقه‌مند به کسب درآمد از راه سرمایه‌گذاری و کلیک‌کردن را به سمت خود جذب کرده است. این سایت سیستمی طراحی کرده که امکان پیشرفت کاربر براساس امتیازهایی به نام BAP که مخفف bonus ad points می‌باشد وجود دارد و کاربر می‌تواند به جایی برسد که حتی برای مشاهده یک تبلیغ کلیکی، صددلار دریافت کند!

 

کسب درآمد کلیکی  

ایده‌ای جالب این سایت بصورت خلاصه بر اساس کسب BAP می‌باشد. هر چه مقدار امتیاز یا BAP شما بالاتر باشد تعداد بیشتری تبلیغ با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد. داشتن هر BAP مساوی با دریافت 0.0005$ تبلیغ است.

هیچ محدودیتی برای بدست آوردن BAP در این سایت وجود ندارد. اگر شما برفرض مثال 1 میلیون BAP داشته باشید، می‌توانید به راحتی تبلیغاتی تا 100 دلار هم برای کلیک کردن دریافت کنید. این رقمی فوق‌العاده است که هرروز می‌توانید بدست آورید، تنها کار این است که مقدار بیشتری از تبلیغات این سایت را خریداری کنید تا امتیاز BAP شما رفته‌رفته افزایش یابد.

 

پس استراتژی کسب درآمد در این سایت به این صورت است:

1 –ابتدا برای عضویت اینجا کلیک کنید و عضو سایت شوید.
 

2 – روی تبلیغات فعال‌سازی که 14 تبلیغ می‌باشد کلیک کنید. هر تبلیغ 30 ثانیه طول می‌کشد و بعد از آن با وارد کردن کدامنیتی روی دکمه confirm کلیک کنید.

3 – از طریق لینک CASHIER در منوی بالا سایت، موجودی حساب خود را حداقل به میزان 1 دلار افزایش دهید. سپس از لینک Buy Ads در منوی سمت راست وارد بخش خرید تبلیغات شوید و به هرمقداری که می‌توانید تبلیغات خریداری کنید. با خرید هر یک دلار تبلیغ، به غیر از 3100 امتیاز BAP ، شما 50 بازدید برای سایت‌تان + 125 بار نمایش بنر دریافت می‌کنید. (داشتن سایت الزامی نیست. اگر سایت ندارید، می‌توانید لینک زیرمجموعه‌گیری سایر سایت‌ها را قرار دهید.)

4 – پس از خرید تبلیغ، فورا به ازای هر 1 دلار تبلیغ که خریداری کنید، 3100 امتیاز BAP (معادل 1 دلار و 55 سنت) به اکانت شما اضافه می‌شود و از این امتیاز برای قرارگرفتن تبلیغ روی حساب کاربری‌تان استفاده می‌گردد. همانطور که گفتم هرچه این امتیازها بالاتر باشد، تبلیغات پردرآمدتری برای مشاهده کردن به اکانت شما افزوده می‌شود.

5 – هر روز وارد پنل‌تان شوید و روی همه تبلیغات کلیک کنید. البته مشاهده می‌کنید با وجود اینکه امتیاز BAP شما بالاست بازهم تبلیغات خیلی کم درآمدی وجود دارد. این مورد برای کسانی که فیلتر تبلیغات را خریداری نکرده‌اند طبیعی است. با خرید فیلتر تبلیغات که قیمت آن 10 دلار است و تنظیم آن روی مبلغی خاص، فقط تبلیغات بالاتر از آن مبلغ برای شما خواهد رسید.

6 – با درآمدی که از کلیک روی تبلیغات بدست می‌آورید، مجددا تبلیغ خریداری کنید و مرتبا به میزان BAP اکانت خود اضافه نمایید. چون هرچه BAP شما بالاتر باشد، در گروه اعضا نیز بالاتر خواهید بود و شانس داشتن تبلیغات پردرآمد بالاتر خواهد رفت.

گروه‌بندی اعضا در این سایت براساس BAP به این صورت است:

 

BAP Group 1 …….. 1600 to 12000
BAP Group 2 …….. 12000 to 24000
BAP Group 3 …….. 24k to 48k
BAP Group 4 …….. 48k to 96k
BAP Group 5 …….. 96k to 180k
BAP Group 6 …….. 180k to 360k
BAP Group 7 …….. 360k to 720k
BAP Group 8 …….. 720k to 1.5m
BAP Group 9 …….. 1.5m to 3m
BAP Group 10 ……. 3m to 6m
BAP Group 11 ……. 6m to 20m
BAP Group 12 ……. 20,000,000+
BAP Group 13 ……. 50,000,000+
BAP Group 14 ……. 100,000,000+

 

 

نکته: حرف K نشانه هزار و حرف m علامت میلیون است.

همین الان عضو شوید و کسب درآمد را شروع کنید.  

کسب درآمد بدون هزینه کردن

اوایل که تازه عضو شده اید، روزانه 14 تبلیغ رایگان که مقدار هرکدام 25 امتیاز (BAP) در پنل شما قرار می‌گیرد که با کلیک روی آنها تعداد BAP اکانت شما افزایش می‌یابد. اگر قصد ندارید هیچ پولی در این سایت خرج کنید، ابتدا باید 5 روز بر روی این تبلیغات رایگان کلیک کنید تا امتیاز BAP شما به 1600 برسد. ( برای دریافت تبلیغات پولی ابتدا باید 1600 امتیاز داشته باشید)

پس از آنکه به 1600 امتیاز BAP رسیدید، تبلیغات اصلی پولی یا get paid advertisements در پنل شما اضافه خواهد شد و می‌توانید با کلیک بر روی paid ads تبلیغات پولی را مشاهده کنید تا درآمد آن به پنل شما اضافه شود.

مهمترین اصل در این سایت بالا بودن امتیاز BAP شماست، بنابراین اگر هیچ تبلیغی در سایت خریداری نکنید، تا چند روز هیچ درآمدی بدست نمی‌آورید! (و بعد هم که امتیازتان به بیش از 1600 رسید، درآمد خیلی کمی نصیب‌تان می‌شود) پس من توصیه می‌کنم که مقداری هزینه کنید تا پیشرفت‌تان سریعتر شود.

اگر هزینه نکنید با کلیک‌های روزانه، رفته رفته BAP اکانت شما افزایش می‌یابد و با ارتقا در گروه اعضا، تبلیغات پردرآمدتری را دریافت خواهید کرد. (اینکار زمان زیادی می‌برد)
 

توجه کنید هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط 18 ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید در غیر اینصورت تبلیغات از پنل شما حذف خواهند شد.

سایت موردنظر از نظر پرداخت یک سایت مطمئن است و حداقل برداشت یک دلار می‌باشد و به حساب‌های PayPal, PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay, WesternUnion, & payza پرداخت دارد.

کسب درآمد کلیکی

توضیح فارسی قسمت های مختلف سایت:

recycle = حذف تبلیغات
Buy Ads = خرید تبلیغات
My Ad Campaigns = مشاهده تبلیغات خریداری شده خود
Paid Ads = قسمت مشاهده تبلیغات پولی و امتیازی
Cashout Earnings = قسمت برداشت پول (عملیات واریز و دریافت)
Ad Filter = محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی ( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Vacation Mode =  اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتر است Vacation را خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشود و امتیاز BAP شما هدر نرود( فعال سازی این آپشن همراه با پرداخت هزینست)
Add Funds = واریز پول به سایت
Cashout = برداشت پول از سایت
Games = بخش بازی‌های سایت
Daily BAP Tax = معادل 100 امتیاز مالیات روزانه که از همه کسر می شود.

 

عضویت در سایت و شروع کسب درآمد  

 

سوالات متداول

1 – چرا این سایت را معرفی می‌کنید و از معرفی این سایت چه چیزی عاید شما می‌شود؟

پاسخ: وقتی شما از طریق لینک ما عضو سایت شدید، بخشی از درآمدی که بدست می‌آورید به عنوان پورسانت به ما می‌‎رسد و ما هم در عوض شما را راهنمایی می‌کنیم و بخش‌های مختلف سایت را برای شما توضیح می‌دهیم.

 

2 – آیا عضویت بدون معرف امکان‌پذیر است؟

پاسخ: بطور کلی خیر. حتی اگر بدون لینک معرف وارد سایت شوید، خود سایت، شخص دیگری را به عنوان معرف شما قرار می‌دهد. پس بهتر است که با لینک ما عضو شوید تا از راهنمایی ما هم بهره‌مند گردید.

 

3 – آیا فعالیت این سایت قانونی است؟

پاسخ: بله قانونی است. این سایت فقط یک سایت تبلیغاتی است و اگر دقت کنید تبلیغات این سایت، اکثرا برای سایت‌های کسب درآمد از کلیک و موارد مشابه می‌باشد و تبلیغات سایت‌های غیرقانونی در این سایت نمایش داده نمی‌شود.

 

4 – آیا حتما باید در این سایت تبلیغ خریداری کنم تا بتوانم درآمد داشته باشم؟

پاسخ: برای کسب درآمد حتما نیازی به خرید تبلیغ نیست، می‌توانید بدون خرج کردن حتی 1 ریال، در این سایت فعالیت کنید و درآمد داشته باشید. ولی اگر تبلیغ نخرید، درآمد شما بسیار کم خواهد بود.

 

5 – می‌توان به این سایت اطمینان کرد؟

پاسخ: از نظر ما سایت موردنظر یک کسب‌وکار سودده و با پایه‌های قوی می‌باشد و تا 99 درصد می‌توان به این سایت اطمینان کرد. داشتن گواهینامه SSL ، مدیر سایت فعال و پاسخگو، پرداخت منظم به کاربران، داشتن انجمن گفتگو، سرمایه‌گذاران فعال و… از نقاط قوت این سایت است.

 

6 – روش پرداخت و دریافت پول در این سایت به چه صورت است؟

پاسخ: برای دریافت و پرداخت پول، باید از حساب‌های ارزی مجازی مانند پرفکت مانی، پی‌زا، پی‌پال، وسترن یونیون و… استفاده کنید. توصیه می‌کنیم از حساب پرفکت مانی استفاده کنید چون برای ایرانیان تحریم نشده و حتی زبان فارسی را نیز داراست. (افتتاح رایگان حساب پرفکت مانی)

 

7 – دفتر این سایت کجاست؟

پاسخ: دفتر اصلی سایت در کشور اسپانیا واقع شده است.
 

 

8 – از کجا می‌توانم دلار پرفکت مانی خریداری کنم؟

پاسخ: از طریق سایت‌هایی مانند mihanpay.ir – top-exchanger.ir – payment24.ir و…

 

9 – آیا فقط خرید تبلیغ در این سایت برای من ایجاد درآمد میکند؟

پاسخ: خیر – با خرید تبلیغ شما فقط امتیاز خود را بالا می‌برید و تبلیغات کلیکی پردرآمدتری را دریافت می‌کنید. باید تبلیغات کلیکی را مشاهده کنید تا درآمد به اکانت شما اضافه شود.

 

10 – برداشت درآمد از این سایت به چه صورت است؟

پاسخ: حداقل برداشت از این سایت 1 دلار است. هرموقع که مایل بودید درخواست برداشت می‌زنید و وجهی که درخواست دادید حداکثر بعد از 1 هفته به حساب پرفکت مانی شما اضافه می‌شود. سپس می‌توانید دلارهای پرفکت مانی را به سایت‌های اکسچنجر بفروشید و ریال را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

 

11 – این سایت برای چه کسانی مناسب است؟

پاسخ: برای کسانی که می‌خواهند درآمدی اضافه بر درآمد اصلی‌شان داشته باشند. اگر حداقل روزی 2 ساعت وقت دارید و اطلاعات اولیه اینترنت و کار با سایت‌ها را می‌دانید می‌توانید از سایت درآمد داشته باشید. فقط باید کمی هزینه کنید و تبلیغ بخرید و روی تبلیغات کلیک کنید. اگر جایی از سایت برای شما نامفهوم بود، ما می‌توانیم شما را راهنمایی کنیم (به شرطی که با لینک ما عضو شده باشید)

 

12 – اگر یک روز وقت نکردم وارد سایت شوم و روی تبلیغات کلیک کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

پاسخ: هر تبلیغ از زمانی که در پنل شما قرار می‌گیرد 18 ساعت مهلت کلیک دارد. اگر روی تبلیغات کلیک نکنید، امتیاز BAP شما تلف می‎شود. چون برای هرتبلیغی که برای شما می‌آید، مقداری امتیاز BAP از دست می‌دهید و امتیاز BAP را هم از خرید تبلیغ بدست اورده‌اید.

فرض کنید شما یک تبلیغ 1 دلاری دریافت کرده‌اید ولی روی آن کلیک نکرده اید و از دست رفته است. برای این تبلیغ 1 دلاری، 2000 امتیاز BAP از اکانت شما کم شده است و کلیک هم نکرده‌اید، بنابراین شما عملا 1 دلار ضرر کرده‌اید.

 

13 – چقدر می‌توانم از این سایت درآمد داشته باشم و درآمد من از چه زمانی شروع می‌شود؟

پاسخ: هیچ سقفی برای درآمد وجود ندارد! اگر شما تبلیغ بخرید و فورا امتیاز BAP اکانت‌تان را افزایش دهید، پس از روز بعد، تبلیغات کلیکی پولی (با توجه به امتیازی که دارید) در پنل‌تان ظاهر می‌شود و می‌توانید با کلیک روی آنها درآمد داشته باشید.

 

14 – فرض کنید من 50 دلار تبلیغ خریده‌ام و  الان 155 هزار BAP در اکانت من وجود دارد، آیا فردا همه این 155 هزار BAP تبدیل به 77.5 دلار تبلیغ می‌شود و می‌توانم روی آن کلیک کنم؟

پاسخ: خیر – معمولا در یک روز همه امتیاز شما تبدیل به تبلیغ نمی‌شود. در واقع مقدار تبلیغی که روزانه بدست می‌آورید قابل پیش‌بینی نیست و بستگی به سایر اعضا دارد. اگر سایر اعضا تبلیغ بیشتری خریداری کنند، امتیاز BAP بیشتری از اکانت شما کم می‌شود و طبعا تبلیغ‌های پردرآمدتری برای کلیک کردن دریافت می‌کنید.

 

15 – هر امتیاز BAP چقدر ارزش دارد؟

پاسخ: ارزش هر BAP به مقدار 0.0005 دلار است.

 

16 – لطفا دقیقا توضیح دهید چطور باید موجودی خود را در این سایت افزایش دهم؟

پاسخ: روی افزایش موجودی در این صفحه نوشته شده است : http://daramadsazan.ir/cashout-add-fund-pv/  

 

 17 – لطفا روش خرید تبلیغ را در این سایت توضیح دهید؟

پاسخ: روش خرید تبلیغ را در این صفحه بصورت کامل شرح داده‌ایم: http://daramadsazan.ir/buy-ads-pv  

 

 18 – چطور باید تبلیغاتی که برای من می‌آید را در این سایت مشاهده کنم تا به حسابم پول اضافه شود؟

پاسخ: روش مشاهده تبلیغ را در این صفحه توضیح داده‌ایم: http://daramadsazan.ir/view-ads-pv  

 

19 – آیا برای کسب درآمد از این سایت، کار خاص دیگری مانند زیرمجموعه‌گیری لازم است؟

پاسخ: خیر – کار دیگری به جز خرید تبلیغ و کلیک کردن روی تبلیغات لازم نیست.

 

 

عضویت در سایت و شروع کسب درآمد  

 

توجه: تاریخ تولد که در هنگام عضویت وارد می کنید را به خاطر بسپارید چون در هنگام درخواست برداشت تاریخ تولد نیز از شما خواسته می شود.

اگر سوالی دارید در بخش دیدگاه مطرح کنید. (البته فقط به کسانی که از طریق لینک فوق عضو شده باشند مشاوره و راهنمایی داده می‌شود)
 

 

11 پاسخ‌ها

 1. anasab گفت:

  سلام من از طریق لینک شما عضو شدم با نام anasab
  الان من چطور تبلیغ بخرم از مقدار دلاری که توی خود سایت کار کردم.
  منتظر جوابم مرسی

  • maxclick گفت:

   سلام دوست عزیز
   حداقل خرید تبلیغ 1 دلار هست، الان اگه بیش از یک دلار توی حساب دارید، طبق راهنمایی که در این صفحه هست میتونید تبلیغ بخرید.
   http://daramadsazan.ir/buy-ads-pv/
   سوال دیگه بود در خدمتم

 2. behruz1366 گفت:

  سلام آقا شهاب. من با نام کاربری behruz1366 زیرمجموعه شما شدم. اگر مشکلی بود واسه راهنمایی مزاحمتون می شم. با تشکر فراوان از معرفی این سایت

 3. behruz1366 گفت:

  سلام. من که هر کاری می کنم امتیازم از 1000 بیشتر نمیشه. شما خودتون الان گروه چند هستین و بیشترین تبلیغی که دریافت می کنین چقدره؟(محض کنجکاوی). اگه میشه راهنمایی کنین. با تشکر

  • maxclick گفت:

   سلام
   اگه تبلیغ نخرید خب مسلمه که بالا بردن امتیاز با کلیک روی تبلیغات خیلی مشکل خواهد بود
   همونطور که نوشتم به ازای هر 1 دلار تبلیغ که خریداری کنید 3100 امتیاز برای شما اضافه میشه
   فرقی هم نمیکنه که چندوقته عضو سایت باشید

 4. بهرام گفت:

  خیلی بیزینس مفید و عالیه هستش،ای کاش راهی هم برای تبدیل ریال به دلار بهمون بگید،ممنون و سپاسگذارم

 5. بهرام گفت:

  این صحبت شما ماله دو سال پیش بوده،ایا هنوز اعتباری برای سرمایه گذاری رو این سایت هست،و اینکه قوانینش نسبت به دو سال پیش تغییری نکرده؟؟

 6. بهرام گفت:

  بعدش من دوست دارم جز زیر مجموعه های شما باشم که از اطلاعاتتون استفاده کنم،راهش چیه؟؟همینکه با لینکی که شما دادید وصل شیم به شرکت مقصد کافیه؟؟

  • درآمدسازان گفت:

   سایت مقصد رو به عنوان یه شرکت نگاه نکنید، اینها شرکت به اون صورت که فکر میکنید نیستن.
   بله اگه سوالی دارید بفرمایید فرصت بشه جواب میدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *