5 شبکه تبلیغاتی خارجی که با ایرانیان مشکلی ندارند

تبلیغات اینترنتی به شکل بنر و انواع فرمت‌های مشابه مانند تبلیغات متنی گاهی اوقات برای رشد کسب و کار اینترنتی شما ضروری است. اما اگر کسب و کاری دارید که مشتریانی غیر از مشتریان ایرانی دارد، چگونه می‌توان تبلیغات کرد؟ آیا باید با سایت‌های خارجی مذاکره کنیم تا بنر ما را در سایت‌شان نمایش دهند؟ نیاز به اینکار نیست، همانند شبکه‌های تبلیغات ایرانی مانند ای نتورک، کلیک‌یاب و… شبکه‌های تبلیغات بسیار پیشرفته‌تر و گسترده‌تری برای تبلیغات بین‌المللی وجود دارد. در این مطلب از سایت درآمدسازان 4 شبکه تبلیغاتی خارجی که با ایرانیان هم کار می‌کنند را معرفی می‌کنیم.

شبکه تبلیغاتی popads.net

یک شبکه هوشمند و قدرتمند که می‌توانید با آن پتانسیل‌های جدید را کشف کنید. صاحبان سایت‌ها و وبلاگ‌ها می‌توانند با قراردادن تبلیغات این سیستم در سایت‌شان درآمد کسب کنند. همچنین افرادی که مایلند بازدیدهای هدفمند و باکیفیت روی سایت‌شان داشته باشند، می‌توانند تبلیغات خود را به این شبکه بسپارند.

در سایت این سیستم آمده است: این شبکه تبلیغاتی به طور ساده بهترین شبکه تبلیغاتی است که تخصص آن پاپ‌آندر (صفحه تبلیغاتی خودکار که در زیر صفحات دیگر باز می‌شود) می‌باشد. ما تضمین می‌کنیم که هیچ سیستم تبلیغاتی دیگری بهتر از ما پرداخت نخواهد کرد!

اینجا کلیک کنید، عضو شوید تا خودتان ببینید.

هم‌اکنون زمان این است که عضو یک شبکه تبلیغاتی شوید که پرداخت خوبی دارد و از اعضایش حمایت می‌کند.

PopAds is simply the best paying advertising network
به ما ملحق شوید و ترافیک باکیفیت به سایت‌تان هدایت کنید یا اینکه به عنوان نمایش دهنده تبلیغات، بازدیدهای سایت‌تان را به درآمد تبدیل نمایید.
شکی در این نیست که سرویس ما سریع، سودآور و با امنیت بالاست. هیچ شبکه تبلیغاتی دیگر وجود ندارد که درخواست‌های برداشت را بصورت روزانه به حساب تبلیغ دهندگان واریز کنید و هیچ شبکه تبلیغاتی دیگری وجود ندارد که مانند ما، برای سایت تبلیغ دهندگان ترافیک باکیفیت و هدفمند ارسال کند.

ویژگی‌ها

– قیمت‌های وابسته: این شما هستید که قیمت‌ها را مشخص می‌کنید.
– پشتیبانی عالی: ما یکی از سریعترین پشتیبانی‌ها را در این صنعت ارائه می‌دهیم.
– پرداخت سریع: درخواست‌های برداشت بصورت روزانه پرداخت می‌شود.
– امنیت بالا: حساب کاربری ما از SSL استفاده می‌کند.

شبکه تبلیغاتی موردنظر یکی از بزرگترین شبکه‌های تبلیغات پاپ‌آندر در سطح جهانی می‌باشد و از اعتبار بالایی برخوردار است.

برای کسب درآمد یا خرید تبلیغات اینجا کلیک کنید و عضو شوید

 

 

سایت easyhits4u.com

سایتی که در این مطلب قصد دارم معرفی کنم در واقع شبکه تبلیغات نیست ولی یکی از مشهورترین سایت‌های افزایش بازدید و تبادل ترافیک است که از سال 2003 کار خود را آغاز نموده است.
ایزی‌هیتس‌فوریو تبلیغات شما را به اعضا نمایش می‌دهد. این سایت از سال 2003 میلیاردها بازدید برای سایت کاربرانش فراهم نموده است، بازدیدهایی که رایگان و فقط با مشاهده سایت سایر کاربران شما نیز می‌توانید بدست آورید.
اعضای سایت بیش از 1 میلیون نفر می‌باشد و روزانه بیش از 1 میلیون بازدید از تبلیغات در این سایت صورت می‌گیرد.

این سایت چگونه کار می‌کند؟

برای هر سایتی که شما مشاهده کنید، یک بازدیدکننده برای سایت شما ارجاع می‌شود. هیچ محدودیتی برای بازدید رایگان از سایت‌ها و دریافت بازدید وجود ندارد. اگر شما وقت مشاهده سایت سایر اعضا را ندارید، می‌توانید با هزینه‌ای اندک، بازدیدکننده بخرید.

لینک عضویت در سایت

شبکه تبلیغاتی تبادل ترافیک

چطور می‌توان کسب درآمد کرد؟

غیر از امکانات رایگان برای نمایش تبلیغات‌تان؛

1 – به ازای مشاهده هر 1000 صفحه، 30 سنت (0.3 دلار) بدست می‌آورید.
2 –  اگر شخصی را معرفی کنید که بیش از 100 سایت را مشاهده کند، 10 سنت (0.1 دلار) به حساب شما افزوده می‌شود.
3 – اگر شخصی برای خرید هزینه کند، 40 درصد از آن مقدار به شما می‌رسد.

چطور می‌توان تبلیغات کرد؟

شما با خرید بسته‌های مختلف می‌توانید این بسته‌ها را به سایت‌هایی که ثبت کرده‌اید اختصاص دهید. پس از اینکار، بازدیدکنندگان سایت شما را می‌بینند و به ازای اینکار پول دریافت می‌کنند. به همین خاطر تبلیغات این سایت برای همه کسب‌وکارها مناسب نیست، چون عملا هیچ هدفمندی وجود ندارد و اکثر بازدیدکنندگان از قشر کم‌درآمد و پایین جامعه هستند (به خاطر اینکه پول می‌گیرند تا تبلیغات را ببینند)

یک شبکه تبلیغاتی آسان

سایرین را معرفی کنید و بازدیدکننده رایگان برای تبلیغات‌تان بدست آورید. شما به اندازه 10 درصد از بازدیدهایی که زیرمجموعه شما مشاهده می‌کند، اعتبار بدست می‌آورید. همچنین از فعالیت زیرمجموعه‌های سطوح پایین‌تر نیز اعتبار بدست خواهید آورد.

حداقل برداشت در این سایت فقط 3 دلار است و حداکثر 7 روز پس از درخواست برداشت، به حساب پی‌زا و پی‌پال شما پرداخت می‌شود.

لینک عضویت در سایت

 

شبکه تبلیغاتی popunder.net

سایت تبلیغاتی popunder انواع مختلفی تبلیغ داره از پاپ آندر تا بنر و…
طبق تجربه ای که داشتم به ازای هر 1500 تا 2000 آی پی، میشه انتظار درآمد روزانه 1 دلار رو داشت که درآمد خوبی برای وبمسترها و کسانی وبلاگ و سایت پربازدید دارند محسوب میشه.

برداشت ها از popunder

برداشت‌های من رو می‌تونید در عکس مشاهده کنید

مزیت مهم سایت اینه که حداقل برداشت برای وب مانی فقط 2 دلار هست و پرداخت هم سه شنبه هرهفته به انجام میگیره. توصیه میکنم درخواست برداشت رو روز دوشنبه بزنید.
پرداخت به okpay هم داره که حداقل برداشت حدود 60 سنت هست.

 

برای عضویت در سایت موردنظر اینجا کلیک کنید.

پس از عضویت در سایت، در قسمت Add new site می‌تونید سایت خودتون رو اضافه کنید. حتما جلوی گزینه Adult 18+ Ads  تیک گزینه Disable 18+ advertising رو بزنید تا محتوای غیراخلاقی در تبلیغاتی که قرار میدید نشون داده نشه.

 

در هنگام ثبت سایت، اگه روی Additional کلیک کنید گزینه‌های پیشرفته‌تری رو برای تنظیم می‌بینید. مهمترین‌ اینها، دو گزینه Impressions amount و Clicks amount هستش که برای حداکثر درآمد، اونها رو روی آخرین رفم یعنی 86400 قرار بدید.

کسب درآمد بالا از پاپ آپ و پاپ اندر

در قسمت The types of advertising می‌تونید نوع تبلیغاتی که توی سایت نمایش داده بشه رو تیک بزنید، در حالت عادی همه گزینه‌ها تیک خورده هستند و توصیه می‌کنم برای حداکثر درآمد، بذارید همینطور باقی بمونه.

با معرفی این سایت به دیگران، 7 درصد از درآمد کسانی که معرفی کردید به شما می‌رسه (البته واضحه که از درآمد افرادی که از طریق لینک شما عضو شدند کم نمیشه)

برای عضویت در سایت popunder.net کلیک کنید.

 

شبکه تبلیغات ادکش adcash.com

شبکه های تبلیغات، تبلیغ دهندگان و نمایش دهندگان تبلیغات را به هم پیوند می دهند و به عبارتی پل میان این دو گروه از وبمسترها هستند؛

1 – وبمسترهایی که قصد دارند با نمایش تبلیغات در وبسایت‌شان درآمد کسب کنند. (Publisher)
2 –  وبمسترهایی که قصد دارند تبلیغات هدفمند وبسایت‌شان را همزمان در چندین وب‌سایت مرتبط نمایش دهند. (Advertisers)

شبکه تبلیغاتی adcash.com نیز از جمله این شبکه‌های تبلیغات است که دفتر اصلی آن در شهر تالین (پایتخت استونی) قرار دارد. طبق مطالب نوشته شده در ادکش، این شرکت با وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغات از هر زبان و کشوری همکاری می‌کند و محدودیتی نیز برای ایرانیان و یا فارسی زبانان ندارد.

بررسی شبکه تبلیغاتی و کسب درآمد ادکش

ویژگی های سیستم ادکش بصورت مختصر

1- واحد پولی اصلی در این شبکه یورو میباشد که البته در هنگام درخواست پرداخت، قابلیت تبدیل به سایر ارزها را با کسر کارمزد داراست.

2 – حداقل موجودی برای درخواست تسویه حساب، 100 یورو میباشد که البته پس از تایید عضویت، 10 یورو به عنوان پاداش اولیه در پنل تان موجود خواهد بود.

3- امکان پرداخت به وب مانی وجود دارد که برای ایرانیان آزاد است و تحریم نیست. سایر روش‌های پرداخت این شبکه عبارتند از: PayPal, Bank Wire, Skrill (Moneybookers), Affiliway

4- تبلیغات این شبکه برای بنرها از نوع (CPA (cost per action است. به این معنی که کاربر باید عمل خواسته شده در تبلیغ را انجام دهد و صرفا کلیک روی بنر برای شما درآمد نخواهد داشت.

5- این شبکه روش تبلیغاتی (site under) را داراست که ما ایرانی‌ها آنرا به اسم پاپ آپ می‌شناسیم. در این روش پس از کلیک کاربر در سایت شما، صفحه جدید تبلیغات در زیر سایت شما باز می شود. این روش تنها روشی است که سایت‌های فارسی زبان در این شبکه می توانند بازدهی بالاتری از بقیه روش‌ها داشته باشند. زیرا پاپ آپ براساس دفعات بازشدن محاسبه میشود.

6- در این شبکه، درآمد وبسایت شما براساس آی پی بازدیدکنندگان متغیر است و مقدار ثابتی برای پرداخت وجود ندارد.

7- برای عضویت اولیه در این وبسایت در همان ابتدا لازم است که آدرس وبسایت‌تان را ثبت کنید. اگر وب‌سایت مورد قبول بود، ایمیل تایید شدن وبسایت و عضویت را دریافت می کنید.

چند نکته و تجربه در کارکردن با ادکش

– اگر با قوانین این وبسایت آشنایی داشته باشید به نظر نمیرسد در رابطه با دریافت پول به مشکلی برخورد کنید.
– در قوانین این سایت آمده که تبلیغات بنری حتما باید بدون اسکرول صفحه دیده شود.
– این وبسایت پرداخت خوبی به بازدیدکننده های موبایلی دارد. پس اگر سایتی دارید که افراد زیادی با موبایل وارد آن میشوند، این سایت میتواند گزینه خوبی برای کسب درآمد باشد.
– این وبسایت سایتهایی که ناقض قوانین کپی رایت هستند (مثل سایتهای دانلود) را نمی پذیرد.
– هر عضو در این وبسایت یک Manager دارد که اطلاعات تماس وی در پایین پنل آن شخص قابل رویت است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوان از Manager کمک گرفت.
– به نظر نمیرسد ادکش سختگیری زیادی در تایید سایتها داشته باشد.
– اگر سایت‌تان بازدید کمی دارد بهتر است به سمت شبکه‌هایی بروید که حداقل پرداختی آن کمتر است.

ادکش هم می‌تواند یکی از راه‌های کسب درآمد وبمسترهای ایرانی باشد.

شبکه تبلیغاتی popcash.net

گاهی اوقات وبمسترهای گرامی تمایل پیدا می کنند درآمد دلاری داشته باشند. فکر بدی هم نیست، هر دلار از وبسایت‌های خارجی را حداقل می‌توان 3 هزار تومان فروخت. گرچه درآمد روزانه 1 دلار برای سایت‌های بزرگ ایرانی خنده‌دار است و بیشتر شبیه جوک می‌ماند اما سایت‌های کوچکی هم هستند که همین درآمد روزانه 2 یا 1 دلار برای آنها نعمت بزرگی است.

سیستم کسب درآمد پاپ کش

پاپ کش یک سیستم کسب درآمد از پاپ آپ است که می تواند ترافیک بین المللی وبسایت شما را به درآمد تبدیل کند. فقط کافیست در این وبسایت ثبت نام کنید، در زیر بخش publisher روی websites کلیک نموده و سایتتان را ثبت کنید.

نکته: حتما در زمانی که قصد ثبت کردن سایت را دارید گزینه Adult content رو روی Disallow قرار دهید تا خدای نکرده بازدیدکنندگان سایت شما با محتوای خاک بر سری مواجه نشوند.

معمولا تایید سایت از طرف پاپ کش خیلی سریع انجام می شود و طبق گفته خودشان معمولا بیشتر از 12 ساعت طول نمی کشد.

پس از تایید وبسایت که نمایش کلمه (Approved) روبروی آدرس سایت در پنل تان مشخص میشود، می توانید از بخش Get Code کد تبلیغات پاپ اپ را برداشته و در سایتتان قرار دهید.

از بابت پرداخت هم میتوان تا درصد بسیار بالایی از این سایت مطمئن بود. روش های پرداخت این وبسایت از طریق پی پال – پیزا و Paxum می باشد. توصیه می کنم اگر حساب پی پال وریفای شده ندارید از حساب پیزا برای دریافت درآمدتان از این سیستم استفاده کنید.

اثبات پرداخت: این هم یک اسکرین شات از برداشت‌های شخص من – کل برداشت‌ها: بیش از 136 دلار

popcash.net payment proof

popcash.net payment proof

حداقل برداشت از این وبسایت 10 دلار است که طبق گفته خود وبسایت، پرداخت درآمد شما پس از درخواست، حداکثر تا 1 هفته به طول می انجامد.

همراه با پاپ آپ این وبسایت شما می توانید از سایر سیستم های بنری یا پاپ آپ نیز استفاده کنید.

نکته جالب توجه در مورد این وبسایت این است که تقریبا هر وبسایتی را قبول می کند.

لینک عضویت در پاپ کش

کسب درآمد بالا از این وبسایت مانند سایت ادکش برای وبمسترانی میسر است که بازدید مناسبی داشته باشند.

 

 

 

شجاع الدین جهاندیده

از سال 89 وارد بازاریابی اینترنتی شدم، درحال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های معتبر بازار سرمایه مشغول فعالیت هستم. در سایت درآمدسازان درباره بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تجربیات و مطالبم را منتشر می‌کنم.

مطالب مرتبط

3 پاسخ‌ها

  1. سلام هر 1000 ای پی چقدر میده؟

  1. 26/05/1394

    […] است و می‌توان روزانه با کلیک روی 4 تبلیغ 1 سنتی و چند تبلیغ کم‌ارزش (0.005 دلار و کمتر) درآمد کمی بدست […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *