بهترین سایت برای ارسال ایمیل و ایمیل مارکتینگ چیست؟

بسیاری از افرادی که قصد دارند خبرنامه ارسال کنند یا به لیست ایمیل مشتریان شان ایمیل های مرتب ارسال نمایند برایشان این سوال وجود دارد که بهترین سرویس برای ارسال ایمیل و ایمیل مارکتینگ چیست؟ اگر مایلید پاسخ این سوال را بدانید در ادامه این مطلب از سایت درآمدسازان همراه ما باشید.

اگر علاوه بر سرویس‌های ایرانی ایمیل مارکینگ، سرویس‌های خارجی را هم در نظر بگیریم، انتخاب از بین سرویس‌ها کمی مشکل خواهد بود. قصد داریم از مقایسه بین این سرویس‌ها خودداری کنیم و تجربه خودمان را برای انتخاب سرویس مناسب با شما در میان بگذاریم.

سرویس موردنظر، mailerlite است، یک سایت ارائه خدمات ارسال ایمیل و ایمیل مارکتینگ که چند مزیت مهم دارد:

مزیت 1 : قیمت مناسب
نسبت به سایر سرویس‌دهنده‌های ایمیل مارکتینگ مانند icontact – mailchimp – benchmarkemail.com – aweber.com – Constant Contact – ConvertKit – GetResponse – Campaign Monitor پلن‌های این سایت مقرون به صرفه‌تر هستند.
قیمت برخی از پلن‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید

1,001 – 2,500 مشترک ایمیل = 10 دلار ماهانه / یا 84 دلار سالانه
2,501 – 5,000 مشترک ایمیل = 20 دلار ماهانه / یا 168 دلار سالانه
5,001 – 10,000 مشترک ایمیل = 35 دلار ماهانه / یا 294 دلار سالانه
10,001 – 15,000 مشترک ایمیل = 50 دلار ماهانه / یا 420 دلار سالانه
15,001 – 20,000 مشترک ایمیل = 65 دلار ماهانه / یا 568 دلار سالانه
20,001 – 25,000 مشترک ایمیل = 80 دلار ماهانه / یا 672 دلار سالانه

با سر زدن به بخش pricing سایتهای دیگر خواهید دید که قیمت‌ها برای ارسال نامحدود بسیار بیش از اینهاست.

مزیت 2 : ارسال نامحدود ایمیل
میلرلایت امکان ارسال نامحدود را می‌دهد و عدد ذکرشده در پلن‌ها تعداد ایمیل‌هایی است که در لیست اضافه می‌کنید. البته بسیاری دیگر از سایت‌ها نیز این امکان را دارند ولی قیمت بالاتری می‌بایست برای آنها پرداخت کرد.

مزیت 3 : پنل کاربری ساده
وجود پیچیدگی در برخی سرویس‌های ایمیل مارکتینگ باعث شده تا نتوان از تمامی امکانات آنها استفاده کرد. ولی ما با کارکردن با پنل ایمیل مارکتینگ میلرلایت هیچ پیچیدگی مشاهده نکردیم. اگر با مواردی مثل Automation که امکان تنظیم ایمیل‌های اتوماتیک فراهم می‌کند کار کرده باشید احتمالا نیاز است چنددقیقه برای یادگیری قابلیت‌های آن وقت بگذارید ولی این پیچیدگی آنقدر نیست که شما را کلافه کند.

مزیت 4 : مدیریت راحت لیست ایمیل
قابلیت‌هایی مانند split یا جداسازی لیست‌های ایمیل بزرگتر به لیست کوچکتر، افزون ایمیل‌ها با copy و past از اکسل و فایل‌های متنی دیگر از قابلیت‌های مفید این سایت است.

برای ثبت نام در mailerlite و دریافت 20 دلار شارژ اولیه اینجا کلیک کنید

آیا مزیت دیگری به ذهن شما می‌رسد که اینجا ذکر نشده باشد؟ اگر تجربه‌ای در کار کردن با میلرلایت دارید یا ابهامی درباره این سایت وجود دارد در بخش دیدگاه بنویسید.

 

شجاع الدین جهاندیده

از سال 89 وارد بازاریابی اینترنتی شدم، درحال حاضر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در یکی از شرکت‌های معتبر بازار سرمایه مشغول فعالیت هستم. در سایت درآمدسازان درباره بازاریابی اینترنتی، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تجربیات و مطالبم را منتشر می‌کنم.

مطالب مرتبط

یک پاسخ

  1. علی گفت:

    سلام. من تقریبا از همه این ها استفاده کرده ام چون کار من کلا ارسال ایمیل انبوه هست و تقریبا ماهیانه حدود یک تا 2 میلیون ایمیل ارسال میکنم، هیچ کدومشون به میلی جن نمیرسنف دقیق و سریع هستن و همشون هم میرن ایندکس
    اینم لینک برای استفاده دوستان دیگه
    mailigen.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *